• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Elbląg ul. Kamienna

    Elbląg » ul. Kamienna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE - NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Elbląg, ul. Kamienna * Trzy sypialnie * Salon z aneksem kuchennym * Drugie piętro * 92 mkw * Taras...

  • Z przyjemnością oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzch...

    Wrocław

    • 725 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,25 m2 ,które znajduje się przy ulicy.Porannej na Krzykach. Nieruchomość składa się z: - salonu - 18,46 m2...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. 1 Maja

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie naprzeciw centrum przesiadkowego w Opolu 4 oddzielne pokoje! Nieruchomość o powierzchni ok. 75m2 - cztery pokoje - usytuowana na III piętrze, w je...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Gorczycowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Gorczycowa

    • 790 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: 3-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,1 m2. W jego skład wchodzą:- salon z wyjściem na przestronny balkon- 2 sypialnie- oddzielna kuc...

  • Słoneczne, 4 pok. dla rodziny,Kredyt 2% bez wkładu

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

     Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego , rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części osiedla Słonecznego.  Nieruchomość o powierzchni 83,34 mkw. składa s...

  • Okazja! Duże mieszkanie dla rodziny lub inwestora

    Szczecin » ul. Fieldorfa

    • 589 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie (możliwość 6 pokoi) z 2 dużymi balkonami w świetnej lokalizacji!Na powierzchnię użytkową 92,20 mkw. składa się:-przestronny salon o powie...

  • MYSŁOWICE-CENTRUM - DO WYNAJĘCIA DUŻY LOKAL WOLNY OD ZARAZ
    1 / 8
    MYSŁOWICE-CENTRUM - DO WYNAJĘCIA DUŻY LOKAL WOLNY OD ZARAZ

    Mysłowice

    • 5 000 zł cena
    • 272 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    MYSŁOWICE - CENTRUM - DUŻY LOKAL W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI WOLNY OD ZARAZ - NEGOCJACJA CENY. Doskonała oferta dla osób przedsiębiorczych poszukujących dużego lokalu użytkowego, usy...

  • Mieszkanie Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego

    Poznań » ul. Chełmońskiego

    • 720 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli marzyli  Państwo o pięknym mieszkaniu w odrestaurowanej kamienicy- to zapraszam do zapoznania się z ofertą.Dwupokojowe, ciche mieszkanie o bardzo ładnym układzie pomieszczeń....

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Św. Marka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Marka

    • 1 499 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 18 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    CENTRUM , UL. ŚW. MARKA OK 84 M2 . Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz korytarz ok 14 m2 i udział w strychu. Ciepła woda z pieca gazowego. Stan mieszkania Do r...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze ul. Juliana Ursyna Niemc...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Niemcewicza

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne, odremontowane, dwustronne mieszkanie 15min piechotą od Uniwersytetu Wrocławskiego 6min od Placu Bema ul.Niemcewicza 23 Mieszkanie trzypokojowe, każdy pokój może służyć...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 113 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania w kamienicy z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkania o różnych powierzchniach i standardzie. Niektóre z mieszkań są gotowe do za...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Gaj ul. Brzoskwiniowa

    Wrocław » Krzyki » ul. Brzoskwiniowa

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Klimatyzowana, kawalerka w okolicy Aqua Parku ul.Brzoskwiniowa Wyposażenie: - Łóżko z opcją podziału na dwa (rozpinany materac) - dwie pufy, - krzesło, - zmywarka, - okrągł...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bytnara

    Warszawa » Mokotów » ul. Bytnara

    • 679 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    [i] ARCHIWALNE Chcesz zamieszkać w Warszawie, na Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem ! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkow...

  • Mieszkanie Rybnik Chwałęcice rynek pierwotny

    Rybnik » Chwałęcice

    • 639 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania luksusowe dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 93 m2 położone w Jejkowicach kilometr od Rybnika dzielnicy Chwałęcice w otoczeniu lasów z...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 599 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35,20 m² znajdujące się przy ul. Pełczyńskiego 20 w Warszawie.~~Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym w 2000...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Kwidzyn

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie gotowe do zamieszkania ,zadbane ,umeblowane ,z pięknym widokiem na panoramę lasu.

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Lubicz

    Kraków » Stare Miasto » rondo Lubicz

    • 5 400 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentują do wynajęcia trzypokojowe , nowe mieszkanie usytuowane w II etapie Browaru Lubicz. Idealna lokalizacja - w samym centrum miasta. Bli...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Gajowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Gajowa

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ulicy Gajowej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w 1980 roku. Na p...

  • Duże mieszkanie w Puszczy Noteckiej

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamienię na dom lub sprzedam trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe położone na wsi nad Wartą. Nieruchomość mieści się w starym dworze, w którym funkcjonowało przed laty nadleśnictwo...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Generała Józefa Hallera

    Białystok » Dziesięciny » ul. Hallera

    • 339 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Lokalizacja: Białystok, osiedle Dziesięciny, ul. J. HalleraNieruchomość jest dobrze nasłoneczniona, znajduje się na 10 piętrze budynku po termomodernizacji. Z balkonu można podziwi...