• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 371 829 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 631 774 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rudna Mała

    • 479 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 297 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 419 184 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 582 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy apartament w Jastrzębiej Górze
    1 / 7
    Wyjątkowy apartament w Jastrzębiej Górze

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głogów

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 35.28 m2 w Elblągu, ul. Kilińskiego
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 35.28 m2 w Elblągu, ul. Kiliń...

    Elbląg » ul. Kilińskiego

    • 268 128 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 412 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 2 POKOJE
    1 / 11
    MIESZKANIE 2 POKOJE

    Legnica » ul. Łowicka

    • 245 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 372 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 471 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grudziądz

    • 169 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemyśl

    • 370 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Foryś Nieruchomości Spółka z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Linowno

    • 95 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 135 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grudziądz

    • 159 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 1 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości