• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sulejówkiem

(1 517)
  • Dwupokojowe 48m po remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe 48m po remoncie

    Warszawa

    • 980 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedam 2 pokoje z aneksem kuchennym, świeżo po remoncie. Mieszkanie pierwotnie 3-pokojowe. Nowa powiększona łazienka i zabudowa kuchni. W mieszkaniu klimatyzacja. Piękny widok z...

  • Atrakcyjne trzy pokoje ul. Storczykowa.

    Warszawa » Wawer » ul. Storczykowa

    • 900 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni trzy pokoje przy ulicy Storczykowej.Atutem nieruchomości są opłaty czynszowe, otoczenie oraz tern zamknięty. Lokal stanowi odrębną nieruchomość, posiada t...

  • 2-poziomowy apartament w Ząbkach
    2-poziomowy apartament w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 14 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie
    1 / 4
    Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie

    Zamienie

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 935 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wołomin

    • 850 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 930 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów.~~Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku mieszkalnego z windą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkow...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu komfortowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe i miejskie). W sąsiedztwie m.in. "Centr...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 680 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na Warszawskiej Białołęce! Adres: Warszawa Białołęka Powierzchnia: 45,12 m² Piętro: 1. z 3 (z windą) Mie...

  • Dzień otwarty 3.08.2024r.  Słoneczne  , PKP , LAS
    Dzień otwarty 3.08.2024r. Słoneczne , PKP , LAS

    Zielonka

    • 579 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezpośrednio 3 pokoje 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

  • OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2
    1 / 14
    OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2

    Otwock

    • 995 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • piętro + poddasze ok. 130 m2, Gotowe - 2 poziomowe
    1 / 12
    piętro + poddasze ok. 130 m2, Gotowe - 2 poziomowe

    Marki

    • 670 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking
    1 / 9
    Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ząbki

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Plac Pięciu Rogó...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plac Zbawiciela

    • 2 085 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 24 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [i] Zapraszam do Śródmieścia - topowa lokalizacja - Placu Pięciu Rogów !:) [/i] Tak, tak, to właśnie tutaj, w samym sercu miasta mam w ofercie ciekawy apartament, w świetnie zac...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości