• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdynia Chylonia rynek pierwotny ul. Morska

    Gdynia » Chylonia » ul. Morska

    • 675 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ◼️ CESJA ◾MORSKA PARK◾ZAKOŃCZENIE BUDOWY  II-III Kwartał 2024◾DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY MIEJESCE W HALI GARAŻOWEJ - płatne dodatkowo 25 tysięcy. LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem...

  • NOWOŚĆ! NOWY BUDYNEK!
    1 / 5
    NOWOŚĆ! NOWY BUDYNEK!

    Rumia

    • 499 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 542 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub...

Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 431 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 582 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 2
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 434 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Nowy budynek, winda, hala garażowa
    1 / 7
    Nowy budynek, winda, hala garażowa

    Rumia

    • 467 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Heweliusza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Heweliusza

    • 998 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 23 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: Dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 42,3 m2 (+ poddasze ok 50 m2 po podłodze). W skład mieszkania wchodzą:POZIOM I: (25 m2)- salon z kuchnią 20...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 436 448 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rumia

    • 519 478 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 549 208 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 438 933 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 421 236 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rumia

    • 390 079 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rumia

    • 392 443 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 431 359 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rumia

    • 525 579 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rumia

    • 542 064 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 749 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 11
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem

    Rumia

    • 575 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości