• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 596)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 899 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m² z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą w dzielnicy Po...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 779 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 14 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 769 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 23 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 395 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy! Jednopokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - Grochowska 96, w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób chcą...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Puszczyka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Puszczyka

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy ciche, jasne, 4 pokojowe na Ursynowie, blisko metro Ursynów Gotowe do wprowadzenia, przestrzeń z ogromnym potencjałem do wykorzystania lub remontu Metro Ursynów - ok. 400...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie
    NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ul...

  • Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
    1 / 3
    Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio tradycyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dwernickiego. W/g księgi wieczystej powierzchnia 51,25 m2. Wysokość 2,75 m, mieszkanie rozkładowe, wejście do poko...

  • Przetarg na nabycie prawa własności lokalu nr 57 w Warszawie
    Przetarg na nabycie prawa własności lokalu nr 57 w Warszawie

    Warszawa

    • 588 075 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    *UWAGA PRZETARG ZAPLANOWANY NA DZIEŃ 17 LUTEGO 2026 ZOSTAŁ ODWOŁANY* Syndyk masy upadłości Danuty Kucharskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt...

  • Nowe > 3 pokoje > 54,2m2
    1 / 2
    Nowe > 3 pokoje > 54,2m2

    Warszawa

    • 607 040 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią, - 2 sypialni - łazienki z wc. - wc - dodatkowo balkon Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację. O...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 19 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy !  Budynek z lat 50-tych znajduje się w  Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul. Kruc...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2
    1 / 2
    Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2

    Warszawa

    • 462 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,2 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE PA...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje w nowoczesnym stylu
    1 / 14
    Okazja! Przestronne dwa pokoje w nowoczesnym stylu

    Warszawa

    • 974 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 56,8 m² przy ul. Żołnierzy Wyklętych 15 na Bemowie – gotowe do zamieszkania, wykończone w wysok...

  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Urs...

  • 2 pokoje na Pradze- Południe!
    1 / 8
    2 pokoje na Pradze- Południe!

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- Południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m² Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: Tak Garderoby: 2...