• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 599)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 3 niezależne pokoje z widną kuchnią i 3 m2 loggią  położone na II pietrze IV piętrowego kameralnego , jedno klatkowego budynku na przyjaznym osiedlu Niedźwiadek w Ursu...

  • Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany
    1 / 16
    Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany

    Warszawa

    • 815 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji. Przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy (100 m). Ciche, narożne, słoneczne, ze świeżym powietrzem (VII piętro) i widokiem na centrum (pokoje na południe) i metro (ku...

  • Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia
    1 / 5
    Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom z góry dziękuję, 2pokoje z osobną kuchnią, ul. Nowolipie 26 – serce Muranowa Centrum ,Cisza i Spokój Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,...

  • Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy
    1 / 16
    Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Stare Miasto ul. Miodowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miodowa

    • 5 885 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu ekskluzywne mieszkanie w świetnej lokalizacji w historycznej, zabytkowej kamienicy (w spokojnej części Starego Miasta). Spokojna i bezpieczna okolica otoczona zabytk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Ludowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Ludowa

    • 5 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu komfortowe, rozkładowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w apartamentowcu z ochroną i monitoringiem, ponadto fitness, basen, sala konferencyjna itd. na Dolnym M...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji
    1 / 16
    Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Magistracka

    Warszawa » Wola » ul. Magistracka

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na...

  • 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów

    Warszawa

    • 1 587 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sellex Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Komputerowej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze siedmiopiętrowego blok...

  • Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy
    1 / 16
    Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m² z przestronnym balkonem. MIESZKANIE Dwustro...

  • Kawalerka 28m Wola
    1 / 11
    Kawalerka 28m Wola

    Warszawa

    • 549 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Oferta bezpośredniej sprzedaży mieszkania typu studio w Warszawie na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Nie współpracuję z agencjami. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Zakup moż...

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA! NOWA CENA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 730 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Królikarnia ul. Wojciecha Żywnego

    Warszawa » Mokotów » ul. Żywnego

    • 697 990 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    UWAGA ! NOWA CENA ! Fajna oferta czeka na nowych Właścicieli ceniących Mokotów za świetną lokalizację ! Mieszkanie w tej lokalizacji to prawdziwy skarb, zwłaszcza gdy ma 2...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Natolin ul. Pileckiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Pileckiego

    • 890 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    .....Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech Szczytów/Górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną ku...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 995 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Powiślu. Aleja 3maja 2 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pięknej przedwojennej kam...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 5 640 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, ścisłe centrum Warszawy. Mieszkanie po generalnym remoncie na IV z IV pięter. Klimatyzacja, posiada nowe okna 3-szybowe,...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sonaty
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie 3 min pieszo do Metra Służew Budynek z 1977, rama H Ekspozycja wschód i północ Widok na zieleń Balkon 6 m Piwnica 3 m Ciche sąsiedztwo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie r...