• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Białystok

(176)
  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Gajowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Gajowa

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ulicy Gajowej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w 1980 roku. Na p...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Generała Józefa Hallera

    Białystok » Dziesięciny » ul. Hallera

    • 339 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Lokalizacja: Białystok, osiedle Dziesięciny, ul. J. HalleraNieruchomość jest dobrze nasłoneczniona, znajduje się na 10 piętrze budynku po termomodernizacji. Z balkonu można podziwi...

  • Mieszkanie Białystok Piasta ul. Warszawska

    Białystok » Piasta » ul. Warszawska

    • 318 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Warszawskiej w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana jest na na drugim piętrze czteropiętr...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Centrum

    Białystok » Centrum

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ***Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Duże i nowoczesne mieszkanie, Pełne u...

  • Sprzedam mieszkanie 53 m

    Białystok

    • 565 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 53m Plażowa 2020 r. 5 piętro/winda 2 sypialnie+salon z aneksem Wykończone+zabudowy stałe Taras 10 m Komórka Księga W. Gwarancja Miejsce postojowe+38 tyś. Za...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Armii Krajowej

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Armii Krajowej

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w samym sercu Białegostoku. To przestronne mieszkanie o 3 pokojach znajduje się na 4. piętrze...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok » Centrum » ul. Aleja Józefa Piłsudskiego

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie, które znajduje się w samym sercu miasta, na prestiżowej Al. Piłsudskiego.     Mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 składa s...

  • **Ciepła**
    1 / 9
    **Ciepła**

    Białystok

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blok 4-piętrowy, z cegły, ocieplony, bez windy, rok budowy 1971. Lokalizacja między ul. Bema a Kopernika, w bezpiecznym oddaleniu, co czyni miejsce cichym i spokojnym. Jest bardzo...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Niska

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Niska

    • 620 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina mieszczące się w bloku z 2007 roku przy ulicy Niskiej na parterze w 4 piętrowym bloku.Powierzchnia mieszka...

  • Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie w centrum

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biurom dziękuję. DO NEGOCJACJI Zapraszam do bezpośrendiego zapoznania się z ofertą sprzedażny mieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Piastowskiej Lokal mieszkalny usyt...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul. Nowogródzka

    Białystok » Sienkiewicza » ul. Nowogródzka

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sienkiewicza mieszczące się w bloku z 1970 roku przy ulicy Nowogródzkiej na 2 piętrze z 3.Powierzchnia mieszkania to 54,1 m2 na któ...

  • Niski czynsz, mieszkanie Trawiasta, 2 pokojowe

    Białystok

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48,10 m2 przy ulicy Trawiastej Os.Jaroszówka/Wygoda!!! CEGŁA!!! Mieszkanie Ciepłe, jasne przestronne. Uwaga! Niski czynsz ok.3...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3 pokojowe mieszkanie na parterze Centrum Białegostoku Aleja Józefa Piłsudskiego 12 duże i przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia,...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 32 piętro

    | ***Klimatyczna kawalerka na poddaszu*** NA WYNAJEM Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie,...

  • Kawalerka ul. Ryska

    Białystok

    • 158 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 8 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18.46 M2 na ul Ryskiej. Kawalerka składa się z pokoju z aneksem, łazienki, korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane. D...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie dwupokojowe na parterze nad zalewem-do wprowadzenia

    Wasilków

    • 305 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam umeblowane ładne mieszkanie na parterze w Wasilkowie. Mieszkanie posiada: -duży umeblowany pokój z zabudowanym balkonem -mały pokój z szafą i oknem w zabudowie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 378 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • **Emilii Plater**
    1 / 11
    **Emilii Plater**

    Wasilków

    • 239 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sy...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...