• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Białystok

(176)
  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, P...

  • Przytulne mieszkanie M3 Wyszyńskiego blisko Dworca PKP i PKS
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie M3 Wyszyńskiego blisko Dworca PKP i PKS

    Białystok

    • 510 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m². Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji przy ulicy Wyszyńskiego 8c....

  • Sprzedam mieszkanie 36m2
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 36m2

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam 36m2 w dobrej lokalizacji, blisko centrum. Położone na 4 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon, - za ścianką mniejszy pokó...

  • Mieszkanie Białystok ul. Rzemieślnicza

    Białystok » ul. Rzemieślnicza

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować od A do Z według własnego gustu i potrzeb? Oto idealna propozycja dla Ciebie!To idealna oferta dla:-Osób poszukujących mieszkania inwe...

  • Mieszkanie Białystok ul. Jana Iii Sobieskiego

    Białystok » ul. Jana III Sobieskiego

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 4. piętrze w bloku z cegły przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku.Mieszkanie jest po remoncie, co obejmu...

  • **Towarowa**
    1 / 10
    **Towarowa**

    Białystok

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 57,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku IV-piętrowym przy ulicy Towarowej w dzielnicy Piasta. Na przestrzeń mieszkalna składa się: -salon z balko...

  • **Łodzińskiego**
    1 / 12
    **Łodzińskiego**

    Białystok

    • 332 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna...

  • Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami
    1 / 16
    Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami

    Białystok

    • 460 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe umeblowane mieszkanie w cichej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Blisko tereny zielone i plaża miejska, szkoła podstawowa nr 20, przedszkole, przychodnia, poczta, a...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Piaski ul. Zwierzyniecka

    Białystok » Piaski » ul. Zwierzyniecka

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Zwierzynieckiej Blisko Politechniki Białostockiej, parku zwierzynieckiego,blisko centrum! Na nieruchomość składa się:-kuchnia wraz ze sprzętem AGD ...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | *** 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji *** Osiedle Piaski, ul. Wesoła Poszukujesz mieszkania gwarantującego przestrzeń oraz wygodę? Cenisz bliskość pełnej...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce ul. Nowosielska

    Białystok » Starosielce » ul. Nowosielska

    • 444 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA**Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska
    1 / 17
    Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska

    Białystok

    • 444 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z...

  • Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)
    1 / 11
    Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)

    Białystok

    • 465 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. PIASTA (ul. MIESZKA I). Mieszkanie dwustronne. Wymienione okna (pcv) i drzwi wejściowe. W cenie zostaje zabud...

  • **Wiadukt**
    1 / 8
    **Wiadukt**

    Białystok

    • 469 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -kuchn...

  • **Włókiennicza**
    1 / 12
    **Włókiennicza**

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą kuchni...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Ślusarska
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Młodych, Ślusarska

    Białystok

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osie...

  • Sprzed. bezp. 3 pok. na 1 p. w budynku 1/1
    1 / 8
    Sprzed. bezp. 3 pok. na 1 p. w budynku 1/1

    Białystok

    • 572 760 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w Jest to mieszkanie własnościowe o pow. 66,60m2 z garderobą, piwnicą na parterze i miejscem postojowym na terenie...

  • **Skłodowskiej**
    1 / 10
    **Skłodowskiej**

    Białystok

    • 415 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypial...

  • **Nowowarszawska**
    1 / 8
    **Nowowarszawska**

    Białystok

    • 440 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32.27m2 usytuowane na drugim piętrze w III - piętrowym bloku z windą przy ulicy Nowowarszawskiej. Przestrzeń mieszkalna to pokój dzienny z kuchnią w formi...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | ***Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne ume...