• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 205)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 1 820 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 5 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 660 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • BIURO 37 M² WARSZAWA WŁOCHY – CICHO| NAJTANIEJ 3500 ZŁ
    1 / 6
    BIURO 37 M² WARSZAWA WŁOCHY – CICHO| NAJTANIEJ 3500 ZŁ

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    # BIURO WARSZAWA WŁOCHY – TANIO | OD ZARAZ | BLISKO LOTNISKA! ## UL. LECHICKA 14A | 3500 PLN | GOTOWE DO PRACY | WPROWADŹ SIĘ NAWET W TYM TYGODNIU Szukasz biura w Warszawie, kt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje na biuro, księgowość, gabinet, terapia 35m2.
    1 / 12
    2 pokoje na biuro, księgowość, gabinet, terapia 35m2.

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pokoje na usługi księgowe, gabinet, terapie psychologiczne itp. z dostępem do WC. Pomieszczenia umeblowane. Wszelaka aranżacja do uzgodnienia w zależności od potrzeb...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 890 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu dla do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Powierzchnia na niski, parterze (widne przyziemie) wys. 350cm pow. 472.50m; Można dodatkowo naj...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 9 900 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Idealny na kancelarię, pracownię architektoniczną, biuro. Lokal na parterze w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na Powiślu. Dwupoziomowy: - parter 54 m kw. - uż...

  • Wynajmę sale szkoleniowe
    1 / 8
    Wynajmę sale szkoleniowe

    Warszawa

    • 40 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę sale szkoleniowe w Szkole Językowej na Wolskiej 50. Możliwy wynajem w tygodniu i w weekend. Bardzo atrakcyjne położenie. Stacja Metro Płocka - 200 m Przystanki tramwajowe...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 13 486 zł cena
    • 299 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 299,70 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 17 481 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.388,46 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska