• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamień Pomorski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 225)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 2 227 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 49,49 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 119 723 zł cena
    • 1 866 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 1866 mkw. netto., 1959 mkw. brutto na piętrze cz...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe,

    Warszawa

    • 27 473 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal z możliwością prowadzenia ciężkiej gastronomii. Wejście od ulicy Grochowskiej, ciąg pieszy i i główna ulica. Witryny widoczne od Grochowskiej, możliwość reklamy. Budynek Gro...

  • Lokal na sprzedaż – ul. Potrzebna, Warszawa
    1 / 16
    Lokal na sprzedaż – ul. Potrzebna, Warszawa

    Warszawa

    • 399 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż udział w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Warszawie przy ul. Potrzebnej 5. Działka zabudowana jest dwoma budynkami: budynkiem mieszkalnym, budynkiem wa...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 48 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NOWOCZESNE BIURO COWORKINGOWE  Dostępny unit od zaraz- max. 51 osób Czynsz bazowy: 850zł/os. Dostępne dodatkowe pakiety  umeblowanie 100zł/os. dostęp do Brain Embassy 400zł/os...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 56 846 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 886 mkw. netto., 930 mkw. brutto na piętrze dwun...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Żurawia
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 40 855 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prime retail z pełnymi zezwoleniami - ścisłe centrum! Powierzchnia: 209,5 m² Dostępny: 01.05.2026 Istnieje możliwość stworzenia ogródka. Zezwolenia: alkohol, moc, wentylacja HoRe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 38 496 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, medyczna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 600 mkw. netto. na piętrze drugim....

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Łukowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Łukowa

    • 4 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal 4-pokojowy z osobną kuchnią o powierzchni 77 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Idealne na biuro lub lekką działalność....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 540 € cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 w na 6 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 24 295 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 24 295 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 36 093 € cena
    • 1 951 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1951 m2 w na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 23 684 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 336 € cena
    • 544 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 544 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 22 466 € cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 7 158 € cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.286,30m2 na 5 piętrze w kameralnej odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, poleca agencja nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Wola » al. Jerozolimskie

    • 28 980 € cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: biuro o pow. 966 m2 na 37 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 1 808 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 14 820 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duży potencjał lokalu na każdą usługę z witrynami, w doskonałej lokalizacji Bemowa - 14 min od nowej stacji Metra - ul. Górczewska/Lazurowa, przy przystanku autobusowym i wjeździ...