• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 225)
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 32 710 zł cena
    • 478 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 478 mkw., w układzie gabinetowym z ładnym widokiem na Warszawę. Aktualnie biuro jest podzie...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 64 311 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa/Śródmieście , rejon ul. Towarowej, do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa. Moduł 898 mkw. netto a 970 mkw. brutto na piętrze pierwszym. Czynsz najmu wywoławczo...

  • 25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki
    1 / 6
    25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki

    Łomianki

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli poszukujesz niewielkiego lokalu biurowego w centrum Łomianek to jest to idealna oferta. -doskonała lokalizacja w centrum Łomianek -usytuowanie biura w zacisznej części budyn...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica.W skład lokalu wchodzi:- 3 oddzielne gabinety (w każdym j...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 950 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 130 m2 powierzchni magazynowej na parterze. Lokal nie ogrzewany. Na ogrodzonej i strzeżonej fizycznie i technicznie działce przez 24 h, dojazd całodobowy 20T....

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 58 919 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, do wynajęcia powierzchnia po laboratorium. Oferowana powierzchnia, 950 mkw., znajduje się w budynku biurowym na trzecim piętrze, z możliwością wydzielenia mni...

  • LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER
    1 / 2
    LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER

    Grodzisk Mazowiecki

    • 19 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajmu doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w gmin...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 21 413 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE WILSON'S Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów (Górny Mokotów), św. Andrzeja Boboli
    1 / 2
    Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów (Górny Mokotów), św. Andrze...

    Warszawa

    • 3 600 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 19 673 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 183,2 m2 , Rok budowy 2003 r. w prestiżowej lokalizacji górnego Mokotowa. Lokal położony jest w samym sercu Mokotowa, w pobliżu Pola Mokotowskiego, w ś...

  • Marina Mokotów lokal na wynajem
    1 / 2
    Marina Mokotów lokal na wynajem

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Szukasz funkcjonalnego lokalu do działalności? Lokal usługowy położony na Osiedlu Marina Mok...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Tadeusza Czackiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Tadeusza Cza...

    Warszawa

    • 6 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane w centrum Warszawy 2 200 zł netto/osobę. Biuro 3 osoby - 6 600 zł/netto. Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone biuro serwisowane - gotowe do natychmiastowe...

    1 / 8

    Warszawa

    • 40 872 zł cena
    • 439 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

1 / 8

    Warszawa

    • 16 479 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa
    1 / 9
    Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa

    Brwinów

    • 29 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Wynajęcia ok. 1100m2 powierzchni w centrum miasta. Budynek biurowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejow...

  • LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER
    1 / 4
    LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER

    Grodzisk Mazowiecki

    • 39 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Rondo Dmowskiego...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna (biurowo-usługowa) w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro), bardzo blis...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Prądzyńskiego Ignacego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 809 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo-magazynowa na Woli. Dostępna na 1 piętrze z klatki schodowej, dwie windy towarowe (nośność każda 1600 kG), teren zamknięty z ochroną i monitoring...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Elektoralna
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Elektoralna

    Warszawa

    • 11 600 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    2022.02.26 być może będzie wynajety sp. 28 lutego 22 toku!!! Do wynajmu powierzchnia handlowo - usługowa w nowoczesnym budynku biurowym. Preferowany wynajem na aptekę, drogerię...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Złota
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Złota

    Warszawa

    • 28 673 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Ofertę stanowi powierzchnia biurowo-usługowa w biurowcu, parter, po remoncie elewacji w 2010 roku. Składa się z: - recepcji; - otwarte...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Mirów
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa

    • 27 259 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna Woli. Oferta usytuowana roku w budynku mieszkalno - usługowo - biurowym wybudowanym w roku 2010. Parter i I piętro lokale komercyjne, II-VIII pi...