• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 741)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 020 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13,60 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 2 611 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,30 m2 na 12 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko warszawskiej Galerii Mokotów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu rozkładowe, ładne, narożne (płd-zach) ponad 100 metrowe mieszkanie przy Metrze Wilanowska w budynku z basenem. Okolica z pełną infrastrukturą miejską (usługi, handel...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 5 075 € cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.350 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 8 221 € cena
    • 567 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.567 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 24 922 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 641,51 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 14 210 € cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 2 312 € cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.289 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 2 336 € cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.292 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 2 880 € cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.360 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 2 256 € cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155,60 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 6 340 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 163,22m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 3 407 € cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.235 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 580 € cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 509 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 38,84 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 1 019 € cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.70,30 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Hala Magazynowa do Wynajęcia 216 m2 Nowy Dwór Maz
    1 / 9
    Hala Magazynowa do Wynajęcia 216 m2 Nowy Dwór Maz

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 4 320 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale Magazynowo -Produkcyjne o pow. 216m2 wysokość 4.5m (cena netto: 20zł/m2-hala x 216m2) w Centrum Magazynowym NDM zlokalizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul.Okunin 21...

  • Hala Magazynowo-Produkcyjna pow.108 mkw w Nowym Dworze Maz.
    1 / 4
    Hala Magazynowo-Produkcyjna pow.108 mkw w Nowym Dworze Maz.

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 2 160 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala Magazynowo-Produkcyjna o pow. 108 mkw. wysokości 4,5m ; brama wjazdowa szerokość 3m x 4m (cena 20zł/m2/m-c netto) zlokalizowana w Centrum Magazynowym NDM w Nowym...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 1 100 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...