• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 032)
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Żelazna
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Żelazna

    Warszawa

    • 154 362 zł cena
    • 1 951 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1951 m2 w na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 18 630 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 302 m2, na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • NOWA CENA! Odstąpienie biznesu, salon kosmetyczny
    1 / 10
    NOWA CENA! Odstąpienie biznesu, salon kosmetyczny

    Rzeszów

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę odstapienia/sprzedaży aktywnie prosperującego salonu beauty o powierzchni 65 m2 zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu przy ul...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 41 790 zł cena
    • 517 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Ronda Daszyńskiego --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolica...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza

    Warszawa

    • 41 203 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 596 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 19 472 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 314 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 76 549 zł cena
    • 947 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Ronda Daszyńskiego --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 947 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal użytkowy Elbląg, Ogólna
    1 / 13
    Lokal użytkowy Elbląg, Ogólna

    Elbląg

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA LOKAL HANDLOWY Elbląg, ul. Ogólna * 40 mkw * Parter * Miejsca parkingowe ogólnodostępne Zapraszamy Opiekun oferty; 729- 927 -874 DODATKOWE INFORMACJE: T...

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Jędrzejów

    • 9 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę hale na działalność handlową, magazynową lub produkcję, 650m2, z utwardzonym placem 2200m2, plac ogrodzony, bardzo dobra lokalizacja

  • Wolny od zaraz, blisko obwodnicy, parking
    1 / 7
    Wolny od zaraz, blisko obwodnicy, parking

    Rzeszów

    • 2 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy na pierwszym drugim pietrze o powierzchni 58 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy blisko al....

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 35 213 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 534 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING
    1 / 12
    LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING

    Bolechowice

    • 27 810 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od lipca/sierpnia - LOKAL o powierzchni 618 m2 w Bolechowicach przy ul. Łąkowej z możliwością przeznaczenia na SKLEP, USŁUGI czy GASTRONOMIĘ. W cenie najmu jest bardzo...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Dubois
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Dubois

    Kołobrzeg

    • 4 850 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    1. SPRZEDAŻ ... CENA może być rozłożona na raty : 500.000 zł przy umowie sprzedaży - reszta RATY do 10 LAT + 5 % odsetki (rata : ok 2.400 co m-c) !!! 2. WYNAJEM : a) czynsz najmu...

  • Magazyny, Hala, pomieszczenia do wynajęcia kontener garaż
    1 / 2
    Magazyny, Hala, pomieszczenia do wynajęcia kontener garaż

    Ełk

    • 150 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyny, Hala, pomieszczenia do wynajęcia 150 zł - 9m2 wydzieloną w wysokim kontenerze 40HC 250 zł - Kontener 20DV – 14m2 450 zł - Kontener 40HC, czyli 28,2 m2 podwyższane do 2,...