• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 032)
  • Lokal wynajęcia
    Lokal wynajęcia

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal. Doskonała lokalizacja ul.Krzywoustego okolice CH TURZYN.Możliwość sprzedaży 650 tyś zł

  • Sprzedam nieruchomość 11751m2
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość 11751m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 4 200 000 zł cena
    • 11 781 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SPRZEDAM teren utwardzony płytami drogowymi oraz lokale użytkowe ogrodzony,,woda,gaz,siła ,telefon światłowód, ładowarkaEV WALBOX,kanalizacja w Dąbrowie Górniczej w pobliżu drogi e...

  • Wynajmę pomieszczenie w lokalu usługowym
    1 / 3
    Wynajmę pomieszczenie w lokalu usługowym

    Wrocław

    • 1 700 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Udostępnię na wynajem osobny gabinet w salonie kosmetycznym. Lokal usługowy o powierzchni ok. 10m2, znajdujący się przy ulicy Reja 18 we Wrocławiu. Gabinet może być użytkowany prze...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście,

    Warszawa

    • 11 500 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 23,85 EUR/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 40,54 PLN/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 123m2 x (101,36 PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,30PLN) + 40,54...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Północne, Grzybowska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Północne, Gr...

    Warszawa

    • 65 511 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 23,50 EUR/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 31 PLN/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 661m2 x (97,50PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,15PLN) + 31 PLN/m2)...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 14 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 14000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 PLN miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie pod...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 16 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 9 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1800 PLN/os. miesięcznie = 10800 PLN miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięc...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Bydgoszcz Wschód
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Bydgoszcz Wschód

    Bydgoszcz

    • 28 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa - 1750m2 na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od 01.04.2023 Wysokość...

    1 / 5

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 5000 PLN miesięcznie Opłaty administracyjne - 720 PLN miesięcznie (10 PLN/m2) Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN mi...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Praga-Południe
    Powierzchnia biurowa Warszawa Praga-Południe

    Warszawa

    • 32 455 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa, w rejonie ul. Ostrobramskiej. Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku klasy B+, który oferuje 6.722,40 mkw. biurowej powierzc...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Zimne Wody
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Zimne Wody

    Bydgoszcz

    • 13 879 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MOŻLIWE WYDZIELENIE CZĘŚCI POWIERZCHNI Do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji, hala na cele produkcyjne, magazynowe, biurowe o pow. 1.156m2 - pierwsze piętro 3 kondygnacyjneg...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Bydgoszcz Wschód
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Bydgoszcz Wschód

    Bydgoszcz

    • 25 600 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa - 1600m2 na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od 01.04.2023 Wysokość...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Bydgoszcz Wschód
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Bydgoszcz Wschód

    Bydgoszcz

    • 17 242 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn - 1284m2 z biurami/sklepem na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od zaraz!! M...

  • Biuro plus części wspólne, kameralny budynek
    1 / 12
    Biuro plus części wspólne, kameralny budynek

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy znajdujący się na parterze przy Wałowickiej 18 w zielonej i spokojnej dzielnicy Włochy stanowi atrakcyjną propozycję dla firmy która oprócz typowego pomieszczenia biu...

  • Lokal użytkowy Ostrowiec Świętokrzyski Centrum
    1 / 10
    Lokal użytkowy Ostrowiec Świętokrzyski Centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 3 200 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756. Prowizja od 1 do 2,5%. Numer o...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Jagiellońska
    1 / 14
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Jagielloń...

    Warszawa

    • 31 605 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia biuro o powierzchni 645 m2  w budynku biurowo-usługowym przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Dostępne również inne powierzchnie. Pre...

  • Powierzchnia biurowa Bydgoszcz Czyżkówko
    1 / 6
    Powierzchnia biurowa Bydgoszcz Czyżkówko

    Bydgoszcz

    • 12 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajęcia powierzchnie biurowo-usługową na piętrze obiektu położonego na oś. Czyżkówko. Całość dostępnych powierzchni to 530 m2 usytuowanych na parterze i na piętrze....

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 35 154 zł cena
    • 567 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, rejon ul. Żwirki i Wigury, parter w budynku biurowym. Możliwa działalność edukacyjna, medyczna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 567 mkw. netto. (584...

  • Lokal do wynajęcia 122 m2
    1 / 15
    Lokal do wynajęcia 122 m2

    Nowa Wieś

    • 4 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny Lokal 122 m² – Nowa Wieś k. Iławy | Idealny pod Biura lub Usługi Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem funkcjo...

    1 / 15

    Warszawa

    • 16 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 9 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 9 os. x 1800 PLN/os. miesięcznie = 16200 PLN miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięc...