• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szpetal Górny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Ursynów » ul. Surowieckiego

    • 17 280 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal biurowy o pow.320 m2 do wynajęcia na warszawskim Ursynowie, na 4 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Surowieckiego, poleca Property Office (tel. 731 pokaż telefon , mail: kata...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Kraków » Krowodrza » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 1 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL USŁUGOWY ZNAJDUJĄCY SIĘ NA KROWODRZY PRZY UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO Lokal o powierzchni 25,80 m2. Znajduję się na parterze bezpośrednio przy głównym ciągu komunik...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Ursynów » ul. Surowieckiego

    • 5 031 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal biurowy o pow.85,97 m2 do wynajęcia na warszawskim Ursynowie, na 4 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Surowieckiego, poleca Property Office (tel. 731 pokaż telefon , mail: ka...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 13 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Apartament z pięknym widokiem na panoramę Warszawy,  położony na ostatnim piętrze w przedwojennej kamienicy przy ulicy Wilczej, w samym sercu Warszawy.   Do apartamentu przynależy...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Mokotów

    • 17 762 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał 600 pokaż telefon . Do wynajęcia biuro - przestronne, nowoczesne z dużą ilością światła dziennego. , z całodobo...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Kostrzyn

    • 45 000 zł cena
    • 2 448 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2448 m2 zlokalizowana w Kostrzynie Obiekt w bardzo dobrej lokalizacji blisko zjazdu na S5. Hala z możliwością ogrzewania , posiada w...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Mokotów

    • 3 541 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał 600 pokaż telefon . Do wynajęcia pokój biurowy ok 58 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie . Bardzo dobra p...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 42 057 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal handlowo-usługowy o pow. 934,60 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Jagiellońskiej, poleca Property Office (tel. 731 pokaż telefon , m...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Wrocław » rynek Rynek

    • 1 887 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy na wynajem atrakcyjny i nie wymagający wkładu finansowego lokal o powierzchni 37 m2 znajdujący się na 1 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Wita Stwosza przy samym...

  • Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .
    Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .

    Łomianki

    • 16 560 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo - biurowy o pow. 240 m 2 w Łomiankach , w rejonie Burakow...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Bielsko-Biała » Stare Bielsko » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 7 605 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy na wynajem lokale biurowo-usługowe w ścisłym Centrum miasta! Biura położone są w odremontowanej kamienicy, obecnie w budynku działa jedynie biuro poselskie, pozostałe...

  • 1 / 2
    Lokal handlowo-uslugowy w samym centrum

    Leżajsk

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal uzytkowy pod dzialalnosc handlowa lub gastronomiczna o powierzchni 50m2 , do wynajecia lub kupna. Stan dobry. Cena do negocjacji.

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Siedlce

    • 7 900 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal biurowo-handlowy zlokalizowany w Siedlcach przy ul. Warszawskiej Główne atuty nieruchomości: • lokalizacja w ruchliwym miejscu • ogólnodostępne miejsca parkingowe...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » ul. Wola

    • 21 812 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal biurowy o pow. 262 m2 do wynajęcia na warszawskiej Woli, na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, poleca Property Office (tel. 731 pokaż telefon , mai...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Siemianowice Śląskie » Michałkowice » ul. Wyzwolenia

    • 1 600 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na wysokim parterze biurowca w Siemianowicach Śląskich Michałkowicach przy ul. Wyzwolenia. POMIESZCZENIA Biuro składa się z trzech, ni...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Włochy » ul. Lechicka

    • 390 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę garaż znajdujący się w podziemnym parkingu. Strzeżone, kameralne  osiedle przy ulicy Lechickiej 1a. Wjazd na teren osiedla zamykany. Szlaban i ochrona.  Maciej Kowalski Uni...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 349 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia biuro wirtualne do wynajęcia na Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowcaw okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------------...

  • Parter , biuro z własnym zapleczem dostęp 24 h
    1 / 8
    Parter , biuro z własnym zapleczem dostęp 24 h

    Warszawa

    • 6 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 72 m 2 w prestiżowym obiekcie komercyjnym na...

  • Nowoczesny biurowiec blisko lotniska
    1 / 8
    Nowoczesny biurowiec blisko lotniska

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o pow. 95 m 2 w nowoczesnym kameralnym obiekcie biurowa - handlowym w okolicach Łopuszańskiej i alei Krakowskiej . Dobry dojazd do o...

  • Lokal handlowo-usługowy , parter , Centrum
    1 / 6
    Lokal handlowo-usługowy , parter , Centrum

    Warszawa

    • 12 900 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy ok. pow. 114 m 2 w Centrum Warszawy , w rejonie ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozo...