• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem Warszawa

(913)
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Chmielna
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Chmielna

    Warszawa

    • 8 470 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Budka-lokal po byłym zieleniaku
    Budka-lokal po byłym zieleniaku

    Warszawa

    • 450 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal malutki 14m2 pod każdą działalność Do wynajęcia od zaraz Ocieplony bez C.O Z mediów prąd

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska

    Warszawa

    • 8 932 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Ursynowie. Ofertę stanowi powierzchnia biurowa na I piętrze podzielona na kilka pomieszczeń biurowych. Dostęp do pomieszczeń socjalnych na kondy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 46 177 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa
    Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy, na Mokotowie, przy ulicy Malawskiego. Dogodna lokalizacja blisko centrum biznesowego na Mokotowie oraz Galerii Mokotów. Nieruchomość położona jest 6 km od śc...

  • wynajmę powierzchnię biurową
    wynajmę powierzchnię biurową

    Warszawa

    • 24 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę powierzchnię biurową 315 m2, VI p., Warszawa, Praga Południe Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och
    Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukuję do współpracy możliwość zatrudnienia lub podnajem miejsca dla barbera lub fryzjera fryzjerki damsko męskiej na Ochocie. Czynsz 1500 plus opłaty za prąd i śmieci groszowe...

  • wynajmę powierzchnię handlową
    wynajmę powierzchnię handlową

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę stoisko na sprzedaż warzyw/owoców Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY
    WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY

    Warszawa

    • 105 934 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę rózne powierzchnie lokali gastronomicznych w centrum Warszawy super lokalizacje 345m2, 255m2 ,222m2 poziom minus jeden Przedstawiamy lokal na wynajem w jednym z najbardziej...

  • wynajmę lokal rózne mozliwosci działalnosci centrum Warszawy
    wynajmę lokal rózne mozliwosci działalnosci centrum Warszawy

    Warszawa

    • 23 970 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal uzytkowy znajdujący się w samym centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem wsród nowych sklepów,restauracji,butików,nowych biur co umozliwia napływ duzej ilosci klientó...

  • Wynajmę powierzchnię w centrum handlowym na kantor
    Wynajmę powierzchnię w centrum handlowym na kantor

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę atrakcyjną powierzchnię w centrum handlowym na Pradze Południe na kantor.

  • Wynajmę biuro
    Wynajmę biuro

    Warszawa

    • 16 500 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na biuro na II piętrze siedmiopiętrowego biurowca.

  • Wynajmę biuro
    Wynajmę biuro

    Warszawa

    • 25 700 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na biuro na ostatnim (VII) piętrze biurowca. Do dyspozycji taras o powierzchni 80 m2.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin

    Laski

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Laski budynek usługowy o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Budynek usługowy w Laskach pod Warszawą o powierzchni 250 m2. Usytuowany przy ruchliwej drodze, 30 km od centrum Wa...

  • Lokal Józefów
    1 / 6
    Lokal Józefów

    Józefów

    • 13 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Współpracując z nami oszczędzasz - oferta BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY Do wynajęcia przestronna powierzchnia użytkowa o wielkości 372,66 m² na pierwszym piętrze budynku handlowo-usługo...

  • Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna
    1 / 12
    Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna

    Bielawa

    • 2 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu sali lub sal na imprezy/przyjęcia okolicznościowe-urodziny, komunie, wieczory panieńskie/kawalerskie i inne. Miejsce to elegancka i klimatyczna kawiarnia pos...

  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne powierzchnie
    1 / 9
    Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne...

    Stara Iwiczna

    • 3 420 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale, na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej. Teren zamknięty, ochrona. Na korytarzu og...

  • Mały lokal w centrum Józefowa
    1 / 6
    Mały lokal w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie usługowe o powie. ok. 30 m2 położone na I piętrzę budynku handlowo - usługowego w Józefowie przy ul. Skłodowskiej 14.  Lokal jest odmalowany, bardzo widn...

  • Podnajmę - 3 gabinety* centrum, parking
    1 / 13
    Podnajmę - 3 gabinety* centrum, parking

    Józefów

    • 1 900 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do podnajęcia lokal o powierzchni 86,19 położony na I piętrze (be windy) budynku handlowo usługowego. Budynek usytuowany przy ul. Piłsudskiego, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjneg...

  • Duże biuro, w cichym miejscu Michalina
    1 / 6
    Duże biuro, w cichym miejscu Michalina

    Józefów

    • 9 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia piętro budynku o pow. 233 m2, położonego w centrum Józefowa, po zachodniej stronie.  W lokalu obecnie prowadzone jest biuro Lokal składa się z: - 3 gabinetów - pomies...

  • Lokal gotowy do wprowadzenia * nowy * centrum
    1 / 14
    Lokal gotowy do wprowadzenia * nowy * centrum

    Józefów

    • 4 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. ok. 85 m2 ze skosami usytuowany na poddaszu budynku usługowo - biurowego w Józefowie przy ul. Sikorskiego 93. Budynek nie posiada windy. Lokal składa się...

  • Lokal w centrum Józefowa, duży parking, witryna
    1 / 11
    Lokal w centrum Józefowa, duży parking, witryna

    Józefów

    • 6 300 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na I piętrze budynku usługowego przy ul. Piłsudskiego 126a (lokal bez windy). Powierzchnię 135,28 m2 zajmuje: - otwarta przestrzeń do aranżacji 104,3...

  • Hala, stolarnia i mieszkanie, blisko trasy S2, S17
    1 / 8
    Hala, stolarnia i mieszkanie, blisko trasy S2, S17

    Majdan

    • 10 500 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 3 nieruchomości w jednym, położone w Majdanie, gmina Wiązowna. Pierwsza i druga nieruchomość to hala namiotowa o łącznej powierzchni 225 m2 w tym hala sprzedażowa 15...

  • Parter, w centrum Józefowa, parking, us. medyczne
    1 / 13
    Parter, w centrum Józefowa, parking, us. medyczne

    Józefów

    • 11 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 132,99 m2 położony w samym centrum Józefowa, tuż przy przejeździe kolejowym. Lokal składa się z: - 4 gabinetów: 10,23 m2, 12,37 m2 14...

  • I piętro z windą, stan idealny, centrum Michalina
    1 / 9
    I piętro z windą, stan idealny, centrum Michalina

    Józefów

    • 3 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 44,9 m2 położony na parterze nowego budynku biurowego z windą. Nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym biurowcu w centrum Michalina. Budynek wyp...

  • Niezalezny budynek warsztatowy z ogrodzoną posesją
    1 / 10
    Niezalezny budynek warsztatowy z ogrodzoną posesją

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W ofercie budynek murowany o charakterze warsztatowym o powierzchni 260 m2. Parter stanowi: - 2 stanowiskowy garaż z dwiema bramami wjazdowymi 38 m2 - warsztat 38 m2 - warsztat...

  • Widny lokal w centrum, idealny na biuro
    1 / 9
    Widny lokal w centrum, idealny na biuro

    Józefów

    • 5 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni ok 140 m2 położony w Józefowie (Michalin) w samym centrum, zaledwie 400 m od stacji PKP. Lokal położony jest na I piętrze budy...

  • Parter z dużym parkingiem, przy głównej ulicy
    1 / 7
    Parter z dużym parkingiem, przy głównej ulicy

    Józefów

    • 5 200 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 95 m2 położony na parterze budynku usługowo mieszkalnego. Budynek zlokalizowany jest po zachodniej stronie Józefowa, przy jednej z głównyc...

  • Lokal biurowo- uslugowy
    1 / 2
    Lokal biurowo- uslugowy

    Lesznowola

    • 4 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo usługowy. Ul. Gminna 43

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 40 590 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1850m kwadratowych, na co składa się 2 x 750m...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 28 290 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1550m kwadratowych, na co składają się 3 segm...

  • Lokal użytkowy Raszyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Raszyn

    Raszyn

    • 7 500 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia obiekt usługowo -produkcyjno - magazynowy z częścią biurową o powierzchni 430 metrów kwadratowych rozmieszczonych na...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2
    1 / 16
    Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2

    Sękocin Nowy

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia: od 100 do 2070 m² Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe w budynku nr. 1 i budynku nr. 2 przy Al.Krakowskiej 81 w Sękocinie Nowym. Aktualnie dostępne są...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 9 840 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 12 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Lokal użytkowy Janki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Janki

    Janki

    • 9 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 120 m2, zlokalizowany w Jankach. Odległości: centrum handlowe Janki 3,4 km, przystanek autobusowy 2 km. Lokal usytuowany na 1...

  • Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajęcia przestronną nieruchomość handlowo-usługową położoną w Raszynie, w bardzo dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do tras S2, S8 oraz lotniska Chopina. Sz...