• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem pod Podkową Leśną

(85)
  • Lokal użytkowy Żabia Wola
    Lokal użytkowy Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow. 8000 m2. Zabudowania, Teren usługowo - mieszkaniowy. Media : gaz, woda miejska szambo. Dobra Lokalizacja. Numer oferty: I/4/OP/2004

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 400 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo ładny budynek usługowo- mieszkalny w centru Grodziska Mazowieckiego o pow.260m2.Nieruchomość składa się z podpiwniczenia gdzie jest tam zlokaliaowana kotłownia,i pralnia z s...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy deptaku, na 1 piętrze. Wejście na klatkę schodową bezpośrednio z deptaka. Lokal składa si...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1200 m kw z budynkiem mieszkalnym o pow. 120 m kw. Wysokość hali 3 - 3, 40 m. Pow. działki 4 500 m kw. Ogrzewanie piece...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Lolal o pow. 24m2 na pierwszym piętrze w centrum Grodziska Mazowieckiego. Składa się z sali głównej, pomieszczenia socjalnego i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin

    Laski

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Laski budynek usługowy o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Budynek usługowy w Laskach pod Warszawą o powierzchni 250 m2. Usytuowany przy ruchliwej drodze, 30 km od centrum Wa...

  • Sudio 5 m recepcja ,parking , ochrona , dostęp 24h
    1 / 8
    Sudio 5 m recepcja ,parking , ochrona , dostęp 24h

    Warszawa

    • 6 744 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o powierzchni ok 111 m 2 na bliskiej Woli , w sąsiedztwie Śródmieścia Bardzo dobra propozycja na studio filmowe , pracownie informat...

  • Moduł biuro , okolice Klifa , Wola
    Moduł biuro , okolice Klifa , Wola

    Warszawa

    • 10 827 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o powierzchni ok 175 m 2 na bliskiej Woli , w sąsiedztwie Śródmieścia Bardzo dobra propozycja na kancelarie komorniczą , notariusza...

  • Parter , biuro z własnym zapleczem dostęp 24 h
    1 / 8
    Parter , biuro z własnym zapleczem dostęp 24 h

    Warszawa

    • 6 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 72 m 2 w prestiżowym obiekcie komercyjnym na...

  • DO WYNAJĘCIA NA DZIAŁALNOŚĆ DOM 400M I GARAŻ 3 STANOWISKA
    DO WYNAJĘCIA NA DZIAŁALNOŚĆ DOM 400M I GARAŻ 3 STANOWISKA

    Chynów

    • 3 500 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA DOM ( DWOREK SOPLICA) I GARAŻ 3 STANOWISKA, NA KAŻDĄ DZIAŁALNOŚĆ . TEREN PONAD 1 HA. 25 KM OD WARSZAWY

  • Hala magazynowa z częścią biurową - Gościeńczyce k. Grójca
    1 / 6
    Hala magazynowa z częścią biurową - Gościeńczyce k. Grójca

    Gościeńczyce

    • 1 000 zł cena
    • 3 451 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje najem hali magazynowej o powierzchni 3063 m2 (100 m na 30 m) z dodatkową częścią socjalną 338...

  • Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna
    1 / 12
    Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna

    Bielawa

    • 2 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu sali lub sal na imprezy/przyjęcia okolicznościowe-urodziny, komunie, wieczory panieńskie/kawalerskie i inne. Miejsce to elegancka i klimatyczna kawiarnia pos...

  • Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób
    1 / 16
    Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób

    Zalesie Górne

    • 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli nie odbieram proszę o sms! Apartent 4 osobowy Zaprszamy do rezerwacji przepięknego apartamentu mieszczącego się w urokliwej willi stojącej pośród lasów na terenie urokliwego...

  • Bezpośrednie wynajmę lokal 103 m2 Warszawie
    1 / 3
    Bezpośrednie wynajmę lokal 103 m2 Warszawie

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednie wynajmę lokal użytkowy 103m2 przy ul.Radarowej 9 w Warszawie . Lokal jest w brylie budynku osiedla Radarowa w ciągu lokali usługowo-handlowych. Lokal posiada dwa wejś...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 76 655 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Wynajmę przestrzeń na pracownię / biuro
    1 / 6
    Wynajmę przestrzeń na pracownię / biuro

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Parter budynku o powierzchni łącznej 400 mkw, z rampą będące częścią użytkowanej przez firmę Ledon Design pracowni znajdującej się na terenie przemysłowym należącym do MPRI, zlokal...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza

    Warszawa

    • 41 123 zł cena
    • 572 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 572 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 926 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: biuro o pow.16,84 m2na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście

    Warszawa

    • 43 315 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 422 m2 w Centrum Warszawy, w kameralnej kamienicy biurowej, w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego, poleca Agencja N...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza

    Warszawa

    • 15 600 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 217 m2 na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Baletowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Baletowa

    Warszawa

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking . LOKALIZACJA:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.

    Warszawa

    • 3 063 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/dob...

  • Lokal użytkowy Korytów gm. Radziejowice
    1 / 2
    Lokal użytkowy Korytów gm. Radziejowice

    Korytów

    • 3 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 600 m2, szerokości 12m, a wysokości w szczycie 4,5m, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 4821m2. Obiekt w idealne...

  • Lokal użytkowy Komorów gm. Michałowice
    Lokal użytkowy Komorów gm. Michałowice

    Komorów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Lokal biurowy o powierzchni 40m2, położony w Komorowie, za 1500zł/mies. Numer oferty: 4/LU/2014

  • Lokal użytkowy Budy Zaklasztorne gm. Puszcza Mariańska
    Lokal użytkowy Budy Zaklasztorne gm. Puszcza Mariańska

    Budy Zaklasztorne

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka przemysłowa o pow. 3500m2 na której znajdują się dwie hale przystosowane na TIRA oraz pięć mniejszych(garaże) oraz budynek mieszkalny parterowy o pow. 120 m2.Rok budowy lat...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Francuska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska...

    Warszawa

    • 57 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usł...

  • Lokal użytkowy Prażmów
    1 / 6
    Lokal użytkowy Prażmów

    Prażmów

    • 12 300 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 430 m2 z utwardzonym placem o pow. 3500 m2. Obiekt zlokalizowany w Prażmowie (gm. Piaseczno). Rozkład powierzchni: a) Powierzchnia magazy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 888 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 380 m2 na 2 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Aleja Polski Walczącej
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Aleja Polski Walczącej

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na warszawskim Mokotowie na nowopowstałym osiedlu  pod każdą działalność. Jako nieliczny pod gastronomię z dużymi możliwościami i dobrą wentylacją. Na życzenie możliwość w...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Mokotowska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Mokotowska

    Warszawa

    • 17 464 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222 m2 na parterze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Mokotowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Wynajmę lokal pod usługi kosmetyczne, mani-pedi itp
    Wynajmę lokal pod usługi kosmetyczne, mani-pedi itp

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DorDom Nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu 33m2 w pobliżu Metra Ratusz Arsenał . Lokal premium znajduje się w pięknej kamienicy na terenie salonu szkoleniowego znanej firmy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 16 753 zł cena
    • 566 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 566 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskow...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 46 560 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.576 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho
    1 / 15

    Nowe

    Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho

    Warszawa

    • 11 990 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2 . na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejon...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 28 308 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 317 m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...