• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. 10 Lutego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Lutego

    • 6 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta 10 lutego i Władysława IV. Oddalony jest zaledwie  o ok  500 m od dworca głównego PKP...

  • Lokal Rumia ul.

    Rumia

    • 8 500 000 zł cena
    • 792 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Hotel mieści się przy drodze krajowej nr 6, dzięki czemu lokalizacja ta daje idealne miejsce do zwiedzania Trójmiasta oraz Półwyspu Helskiego. Lotnisko Gdańsk 21 km, Gd...

  • Lokal Barniewice ul. Topolowa

    Barniewice » ul. Topolowa

    • 6 300 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę obiekt w Barniewicach.LOKALIZACJA:Barniewice to miejscowość granicząca z Gdańskiem Osową. Szybki dojazd do lotniska i do obwodnicy Trójmiasta.OBIEKT:Obiekt składa się z lok...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Kliniczna

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kliniczna

    • 895 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, na sprzedaż  oferujemy lokal przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, znajdujący się na granicy dwóch gdańskich dzielnic, jakimi są Wrzeszcz i Młyn...

  • Sprzedam biuro w pełni wyposażone ze ściankami w bardzo dogodnej...

    Gdynia

    • 5 500 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy do sprzedania lokal biurowy położony na całym piętrze budynku usługowo-apartamentowego, przy ul. Redłowskiej 52 w Gdyni. Lokal położony jest przy głównej arterii Gdyni,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia miejsce usługowe w ustroniu morskim, przy najbardziej ruchliwej ulicy w centrum Ustronia Morskiego! Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojego biznesu? Pragnie...

  • Lokal Trąbki Wielkie ul. Pocztowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pocztowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gm...

  • Lokal Sobowidz ul. Tadeusza Kościuszki

    Sobowidz » ul. Kościuszki

    • 1 500 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WARSZTATA BLACHARSKO-LAKIERNICZY Z DOBRĄ MARKĄ DO PRZEJĘCIA WRAZ Z BAZĄ KLIENTÓW I PEŁNYM WYPOSAZENIEM LOKALIZACJA:Sobowidz to miejscowość  znajdująca się w odległości ok. 30 km od...

  • Lokal Ustronie Morskie ul. Rolna

    Piekło Dolne » ul. Rolna

    • 3 400 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] OŚRODEK WCZASOWY W USTRONIU MORSKIM 500 M OD MORZA! [/i] [i]Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w spokojnej dzielnicy Ustronia Morskiego, w niedalekim sąsiedzt...

  • Lokal Sobowidz ul. Tadeusza Kościuszki

    Sobowidz » ul. Kościuszki

    • 1 495 000 zł cena
    • 439 m2 powierzchnia
    • 3 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MIESZKALNO USŁUGOWY - GOTOWY DO PROWADZENIA TRZECH NIEZALEŻNYCH DZIAŁANOŚCI.  W PEŁNI WYPOSAŻONY DLA GASTRONOMI - SALA BANKIETOWA/BIESIADNA NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE- ZAKŁAD...

  • Lokal Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 4 280 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom właściciela + apartamenty i domki letniskowe zaledwie 250m od morza w Ustroniu Morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w topowej lokalizacji Ustronia Mo...

  • Lokal Ustronie Morskie ul. Wojska Polskiego

    Piekło Dolne » ul. Wojska Polskiego

    • 14 500 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] OŚRODEK WCZASOWY W USTRONIU MORSKIM, Z DZIAŁKĄ INWESTYCYJNĄ, ZALEDWIE 100 m OD MORZA! [/i] [i]Przedstawiamy Państwu nieruchomość, składającą się z obiektu turystycznego oraz...

  • Lokal Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 4 495 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny , o powierzchni działek 9100  m.km.  zabudowane  zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w sk...

  • Lokal Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 25 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 50 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny, o powierzchni działek 9100  m.km.  zabudowane  zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w skł...

  • Lokal Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NASSuper lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowyObiekt działający  z bazą stałych klientówBUDYNEK:Pensjonat  14 pokoi  z restauracją o powierzchni 652,1...

  • Lokal Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kliniska Wielkie

    Cedry Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania obiekt wolnostojący na działce 1500m/2 - ogrodzony. Obiekt ma dwie bramy wjazdowe na duże auta, oraz osobne wejście dla pracowników - obsługi. Jest wydzielone m...

  • Lokal Różyny ul. Młyńska

    Różyny » ul. Młyńska

    • 8 900 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną  lub biurową z szybkim dostępem do Trójmiasta?Ten nowo wybudowany obiekt w Różynach to doskonała lokalizacja i no...

  • Lokal Luzino ul.

    Luzino

    • 1 249 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BUROWO-MAGAZYNOWY W DUŻYM POTENCJAŁEMLOKALIZACJA:Budynek z działką zlokalizowany jest w centrum największej wsi w Polsce - Luzino. Odległość do Wejherowa to jedyne 12 km, a d...

  • Lokal Juszkowo ul. Cisowa

    Juszkowo » ul. Cisowa

    • 8 500 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem hala/magazyn wraz z utwardzonym placem.Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do nieruchomości możliwy od strony Pruszcza Gdańskiego i Straszyna. Magazyn o po...

  • Lokal Bolszewo ul.

    Bolszewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 1 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI!Jest możliwość wynajmu. Przedmiotem sprzedaży jest znajdujący się na działce o powierzchni 4797 m2 kompleks budynków o funkcji biurowo-magazynowo-produkcyjnej o łączn...

  • Lokal Kłodno ul.

    Chmielno

    • 12 090 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 14 393 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - ponad 2,2 HEKTARA terenu z ok. 300 m LINII BRZEGOWEJ JEZIORA Mausz i dwoma pomostami! 3 budynki - 2 domy w...

  • Lokal Kłodno ul.

    Chmielno

    • 4 390 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość będąca częścią większej nieruchomości (również dostępnej do sprzedaży na innych ogłoszeniach), ale mogąca funkcjonować niezależnie.SPRZEDAWANA NIERUCHOMOŚĆ...

  • Lokal Kłodno ul.

    Chmielno

    • 3 840 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia  hala o powierzchni użytkowej 115,2 m², posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m²Oddana do użytkowa...

  • Lokal Gościcino ul.

    Gościcino

    • 12 950 000 zł cena
    • 11 683 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES W BRANŻY MOTORYZACYJNEJLOKALIZACJANieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atute...

  • Lokal Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową (lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOKA...

  • Lokal Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOK...

  • Lokal Skowarcz ul. Wiosenna

    Skowarcz » ul. Wiosenna

    • 120 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GARAŻ NR 5 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno z Osiedlem...

  • Lokal Skowarcz ul. Wiosenna

    Skowarcz » ul. Wiosenna

    • 120 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GARAŻ NR 6 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej i Srebrnej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno...

  • Lokal Borowo ul. Długa

    Borowo » ul. Długa

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja,- spokojna i zielona okolica, sprzyjająca seniorom,- duży budynek z możliwością rozbudowy,- prz...

  • Lokal Borowo ul. Długa

    Borowo » ul. Długa

    • 2 750 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja,- spokojna i zielona okolica, sprzyjająca seniorom,- duży budynek z możliwością rozbudowy i wła...

  • Lokal Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 2 650 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży budynek pod działalność gastronomiczną, przy drodze krajowej nr 91 Pruszcz Gdański - TczewATUTY:-budynek po remoncie w 2021-2 kondygnacje-winda towarowa-miej...

  • Lokal Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 16 500 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia cały budynek pod działalność gastronomiczną, przy drodze krajowej  nr 91 Pruszcz Gdański  - TczewATUTY:-budynek po remoncie w 2021-2 kondygnacje-winda towaro...