• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Franciszka Hynka

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Hynka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ SPÓŁKA CYWILNA PROWADZĄCA SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY NA ZASPIE - GOTOWY BIZNES Z WYSOKĄ STOPĄ ZWROTUOferujemy na sprzedaż - spółka cywilna prowadząca dochodowy sklep sp...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Najemca nie płaci prowizji. Zapraszamy do wynajęcia powierzchni produkcyjno-magazynowo-montażowej: Lokal: - Hala o powierzchni 769 m ze sprawną atestowaną suwnicą o udźwi...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. al. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » al. Grunwaldzka

    • 4 210 € cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Najemca nie płaci prowizji. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 240,95 m netto (277,09 m z uwzględnieniem udziału w częściach wspólnych), zlokalizowa...

  • Lokal Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 4 900 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 13 499 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WARSZTAT: na sprzedaż funkcjonujący, w pełni wyposażony, 2-kondygnacyjny (przyziemie i wysoki parter parter) warsztat samochodowy o powierzchni całkowitej ok. 362,50 m2, położony w...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Uphagena

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Uphagena

    • 5 700 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DLA SWOJEJ FIRMY W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? DOBRZE TRAFIŁEŚ!LOKALIZACJA: Biuro znajduje przy ulicy Uphagena w centrum Wrzeszcza, w pobliżu Parku Uphagena i blisko...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 23 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 22 pomieszczenia - ok. 500 m2, całe piętro z niezależnym wejściem. opłata administracyjna 24 zł/m2, energia elektryczna wg. podlicznikaOPŁATY:...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 020 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 17 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. Wojciecha 29AOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 20 m² zlokalizowane w centrum Gdańsk...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 7 567 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GDAŃSK | ul. Grunwaldzka 2 | 120 m² | Lokal użytkowy / mieszkanie w stylowej kamienicy - idealny dla firm.Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 120 m², położony na 3....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Banino ul. Lotnicza

    Banino » ul. Lotnicza

    • 4 500 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 9 514 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Banino, ul. Lotnicza• Świetna lokalizacja przy rondzie w Baninie• Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogipublicznej, a sam budynek jest bardzo widoczny zperspektyw...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 17 869 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Najemca nie płaci prowizji. [/i] BIURO, III PIĘTRO, WRZESZCZ, GDAŃSK [i]Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz[/i] LOKALIZACJA WRZESZCZ, GDAŃSK...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul.

    Gdańsk » Letnica

    • 24 850 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWO-HANDLOWO Gdańsk-Letnica(możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu)Atuty nieruchomości: Przestrzeń z możliwością powiększenia powierzchn...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 995 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 570 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znane...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Lokal stanowi jedno klimatyzowane po...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 13 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OD ZARAZ, ŚWIETNA LOKALIZACJA!PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL USŁUGOWO HANDLOWY W PRESTIŻOWEJ LOKLIZACJI CENTRUM MIASTA.LOKALIZACJA:Lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina, c...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 7 039 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal biurowo-usługowy z potencjałem - Dolny Wrzeszcz Cena: 20 150 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 310 m Cena za m: 65 PLN netto Atuty: - Lokal przystoso...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 11 939 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 7 768 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 8 820 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 252 m², usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego bu...