• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • Lokal Rumia ul. Sobieskiego

    Rumia » ul. Jana III Sobieskiego

    • 32 680 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 860 m² usytuowany na piętrze nowoczesnego, reprezentacyjnego budynku usługowo-handlowego w sercu Rumi, przy ul. Sobieskiego 24 - bezpośre...

  • Lokal Rumia ul. Sobieskiego

    Rumia » ul. Jana III Sobieskiego

    • 25 118 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA NAJMU POWIERZCHNI USŁUGOWO-HANDLOWEJ 661 m2 W RUMI | UL. SOBIESKIEGO 24.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej przestronnej powierzchni handlowo-...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym
    1 / 12
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym

    Gdynia

    • 196 851 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 281 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/2 w prawi...

  • Lokal Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Rakoczego

    • 4 230 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia!Odstępne: tylko 149 000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia...

Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Rakoczego

    • 149 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY - UDZIAŁ OK. 94% W KAMIENICY | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIENa sprzedaż udział wynoszący ok. 94% w niewydzielonej części nieruchomości, w atrakcyjnie zlokalizowanej kamienicy...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 10 100 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę duży lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 287 m2 znajduje się na II piętrze budynku.  Składa się z części  open space, 2 mniejszych pomi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 9 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej.Lokal o powierzchni 252 m2 znajduje się na  I piętrze budynku i składa się z częsci open space o powierzchni 152m2 i 3 p...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni.- budynek...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 25 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Specyfikacja obiektu: - Powierzchnia całkowita: 883 m - Część magazynowa: 757 m - Część biurowo-socjalno-składowa: 126 m (4 pomieszczenia) - Ogrzewany pompą ciepła (nazie...

  • Lokal Gdańsk Rudniki

    Gdańsk » Rudniki

    • 60 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis nieruchomości: - Nowoczesna hala magazynowa w trakcie budowy, zlokalizowana na obrzeżach Gdańska, w dynamicznie rozwijającym się rejonie przemysłowym. - Doskonała lokaliza...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Zbigniewa Kupca

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Kupca

    • 9 557 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsięb...

  • 1 / 3
    Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 8 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia 1000 m2 - plac do składowania. Możliwość postawienia namiotu. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trój...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 10 350 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia biurowa lub na inne cele o powierzchni od 100 do 230 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiast...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 7 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Lokal zlokalizowany na dwóch kondygnacjach:1. Poziom pierwszy - duże pomieszczenie z niezależną kuchnią, toaletą oraz szerokimi, dwuskrzydłowymi drzwiami z dostępem do...

  • Lokal Gdańsk Siedlce ul. Łostowicka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Łostowicka

    • 1 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA USŁUGOWA BEZPOŚREDNIO PRZY UL ŁOSTOWICKIEJZABUDOWANA BUDYNKIEM USŁUGOWYM 120m2 na działce 631m2LOKALIZACJA:Działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpoś...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Sygietyńskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sygietyńskiego

    • 3 500 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni za równo dla siebie jak i dla Twoich klientów i uważasz, że miejsce pracy jest Twoją wizytówką zapoznaj się z tą ofertą.Nieruchom...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 16 500 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 42 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowy do wejścia, w pełni wyposażony lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - doskonała inwestycja dla międzynarodowych firm i dynamicznie rozwijających się biznesów w Polsce!Tyl...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 16 500 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 42 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż