• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • 1 / 4
    Lokal Gdańsk Aniołki ul. Jana Kozietulskiego

    Gdańsk » Aniołki » ul. Kozietulskiego

    • 70 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Kozietulskiego 3 w Gdańsku.  Hala mieści się pod budynkiem 3-5-7 wybudowanym w 2012 roku. Wjazd do hali prz...

  • Lokal Gdańsk Brętowo ul. Dolne Migowo

    Gdańsk » Brętowo » ul. Dolne Migowo

    • 10 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowo-magazynowej zlokalizowanej przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku.W skład lokalu wchodzi:I część biurowa o p...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 5 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia lokal o powierzchni 47,70 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 17 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia Cały budynek o powierzchni 210 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępna od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konk...

  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 3 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia lokal o powierzchni 18,40 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 174 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Unikatowa Oferta - Nowoczesny Budynek z Potencjałem na Biuro, Siedzibę Firmy lub Lokal Handlowo-UżytkowyPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu uży...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 37 740 zł cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witrynąPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego, kt...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 68 175 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2525 m², zlokalizowaną w strategicznej części Gdyni - przy ul. Hutniczej. Hala idealnie nadaje się do różnorodnych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 45 434 zł cena
    • 757 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Osowa ul. Sopocka

    Gdańsk » Osowa » ul. Sopocka

    • 1 890 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 3 996 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomies...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 20 150 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal biurowo-usługowy z potencjałem - Dolny Wrzeszcz Cena: 20 150 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 310 m Cena za m: 65 PLN netto Atuty: - Lokal przystoso...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 1 806 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowych w samym centrum handlowej dzielnicy miasta Gdańsk: Lokalizacja - W samym centrum Wrzeszcza, handlowej dzielnicy miasta Gdańsk,...

  • Lokal Przejazdowo ul. Kasztanowa

    Przejazdowo » ul. Kasztanowa

    • 14 400 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezen...

  • Lokal Gdynia Leszczynki ul. Zakręt Do Oksywia

    Gdynia » Leszczynki » ul. Zakręt do Oksywia

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2.CZYNSZ: 1800 zł netto.KAUCJA: 1800 zł netto.DOSTĘPNE: OD ZARAZ.LOKALIZACJA: Gdynia-Leszczynki. W okolicy p...

  • Lokal Gdańsk Letnica

    Gdańsk » Letnica

    • 15 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu magazynu 700 m2: - wysokiego składowani a - ponad 5m, - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię i toaletę z prysznicem), - z posadzką bezpyłową ,...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul. Narwicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Narwicka

    • 10 000 zł cena
    • 437 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Działka znajduje się w bardzo prężnie rozwijającym się rejonie Gdańska. Nieruchomość położona jest w pobliżu Stadionu Baltic Arena (500m) oraz Międzynarodowych Targów G...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Barniewicka

    Gdańsk » Osowa » ul. Barniewicka

    • 2 970 000 zł cena
    • 726 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena jest ceną netto LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany w Osowie przy ul. Barniewickiej, tuż nieopodal Kolei Metropolitalnej i przystanku autobusowego oraz obwodnicy Trójmia...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 8 500 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, działalność biurową, przychodnię, szkołę, itp. Budynek w bardzo dobrym stanie, wykończony wysokiej klasy materiałami. Posesja ogrodzona, bra...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 6 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OD ZARAZ, ŚWIETNA LOKALIZACJA!PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL USŁUGOWO HANDLOWY W PRESTIŻOWEJ LOKLIZACJI CENTRUM MIASTA.LOKALIZACJA: Lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina,...

  • Lokal Gdańsk Letnica

    Gdańsk » Letnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu magazynu 1 470 m2: - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię, toaletę z prysznicem, jadalnię oraz biuro), - z posadzką bezpyłową , - doświetlony...