• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 800)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 250 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 5 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób , na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 7 440 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 372 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 13 143 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal 166 mkw. Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 1 200 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 166 mkw.Lokal posiada KW.Lokal posiada dwa wejścia – jedno z klatki schodowej, jedno z zewnątrz budynku,Teren przy budynku jest tak ukształtowany ż...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 585 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,30 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Lindleya Williama

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 4 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimsk...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 224 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Bema

    Warszawa » Wola » ul. Bema

    • 70 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Bema, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 020 zł cena