• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 800)
  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 212 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,86 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 3 233 € cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 223 m2 na warszawskim Mokotowie, na 5 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 777 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,72 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 300 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna (pow. 92 m2) dla 35-74 osób , w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 719 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 13 piętrze biurowca w OKOLICACH ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 2 505 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Włochy - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 15 990 € cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1066 m2 na Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 2 779 € cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 195 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 290 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 5 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 4 063 € cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo- biurowy o pow. 239 m2 na warszawskim Mokotowie, na parterze budynku biurowego w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10-22 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Budynek usługowo-mieszkalny,  Targówek
    1 / 16
    Budynek usługowo-mieszkalny, Targówek

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    343 m² przy głównej ulicy Targówka // usługi + biuro + część mieszkalna // taras 70 m² // Panele fotowoltaiczne + klimatyzacja Na sprzedaż nieruchomość o bardzo dużym potencjale...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 3 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo-magazynowa - ( sklep internetowy ). Pow. 120 m2. Dwa pomieszczenia ( 90m + 30m) + WC. Drugie piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej...

  • Lokal Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 6 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.165m2, budynek murowany. Przeznaczenie: magazyn z biurem, usługi. Lokal znajduje się na działce o powierzchni ok. 600 m2 do wyłącznego użytku Najemcy....

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 873 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,92 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 1 926 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr