• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(978)
  • Działka ROD Sasanka Warszawa
    1 / 8
    Działka ROD Sasanka Warszawa

    Warszawa

    • 38 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury)- umowa przeniesienia praw do użytkowania -Pow 440m2. Na działce domek drewniany do remontu z 2 pomieszczeniami go...

  • Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2
    1 / 4
    Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2

    Warszawa

    • 2 511 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 851 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 77c przy ulicy Mrówczej w dzielnicy Wawer w Warszawie. Świetna działka dla osób ceniących naturę i spokój z dogodną komunikacją Działka jest z...

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...

  • Top działka, media, las.

    Strzeniówka

    • 699 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem o pow. ok 1200 m2 w najładniejszym zakątku Strzeniówki.Kształt zbliżony do kwadratu pozwala na realizację wielu projektów budowlanych. Wszystkie medi...

  • 1 / 2
    Działki budowlane w Powsinie

    Warszawa » Wilanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Powsinie o powierzchniach : 1748 m2 ,W cenie 770 zł za m2Szerokość działek to 33 m.Długość 53 mPrzeznaczone pod zabudowę jednorodzinną -media w d...

  • 1 / 3
    Urokliwe miejsce w Kaniach

    Kanie

    • 670 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego- pow zabudowy 16,5 %- pow. biologicznie czynna -70 %- h- 9m, szerokość elewacji 15mDziałka cz...

  • Działki budowlane  - zbuduj dom w lesie
    1 / 8
    Działki budowlane - zbuduj dom w lesie

    Powązki

    • 375 004 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchniach: 83/1, 83/2, 83/3 – 2026 m2 83/4, 83/5, 84/5 - 1500 m2 84/2, 84/3 - 2288 m2 84/6- 1475 m2 Ceny działek: 83/1, 83/2, 83/3 - 4...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z mediami miejskimi KAJETANY

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNIE POŁOŻONA, PROSTOKĄTNA DZIAŁKA BUDOWLANA Działka z prawem do prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej. ✔ Teren równy, częściowo ogrodzony ✔ Dojazd drogą gminną: a...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nadarzyn | grunt pod produkcję i usługi | MPZP |

    Kajetany

    • 8 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (MPZP) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn.Znakomit...

  • 1 / 2
    Duża działka, OSIEDLE/USŁUGI, MPZP - OKAzJA!

    Powązki

    • 3 600 000 zł cena
    • 30 372 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 30372 m2 w miejscowości Powązki, gm. Mszczonów. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej.Cicha i spokojna oko...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 410 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realiza...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • Teren w usługowy TOP lokalizacja

    Sokołów

    • 5 414 400 zł cena
    • 6 768 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka objęta MPZP, symbol 3U.Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce.Teren równy i suchy.Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%.Doskonały punkt...

  • Działka w najpiękniejszym rejonie Strzeniówki

    Strzeniówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cichy, spokojny zakątek Strzeniówki.Dosłownie kilka metrów do rozległych leśnych trenów.Jednocześnie blisko do całej nadarzyńskiej infrastruktury. Sklepy, szkoły, przedszkola.W sąs...

  • Działka budowlana w bliskim sąsiedztwie natury.

    Żółwin

    • 1 135 970 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w malowniczej miejscowości Żółwin, oddalonej o 30 km od Warszawy, w powiecie pruszkowskim.4 km od kolejki WKD, zapewniającej prosty i szybki dojazd do centrum Warszawy w pó...

  • 1 / 4
    Blisko Podkowy Leśnej - ŻÓŁWIN Łąkowa WKD 1.8km!

    Żółwin

    • 495 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną wśród nowoczesnych domów przy spokojnej ulicy Łąkowej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury, a jednocześnie...

  • 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 850m2 | Super

    Mroków

    • 410 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Plan zagospodarowania terenu - zabudowa jednorodzinna Na każ...

  • działka przemysłowa w znakomitej lokalizacji

    Mory

    • 6 360 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...

  • 1 / 4
    Janczewice | MPZP-U | Przemysłowo-Usługowa | Media

    Janczewice

    • 5 068 000 zł cena
    • 12 670 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługi/przemysł z MPZP i mediami, oznaczona symbolem U2, położona pomiędzy Al. Krakowską a S7, tylko 8km od lotniska Okęcie.Idealne wymiary ok 100m x 125. Krótszy bokiem pr...