• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(200)
  • Działka Siercza

    Siercza

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm. Wieli...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Działka budowlana Więckowice gm. Zabierzów, Ogrodowa
    Działka budowlana Więckowice gm. Zabierzów, Ogrodowa

    Więckowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 57 ARÓW pod budowę domów jednorodzinnych w układzie bliźniaczym lub szeregowym zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania . Działka mieszkaniowo usługowa z częścią rolną...

  • Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa
    Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa

    Szczytniki

    • 351 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci-INWEST- sprzeda w Szczytnikach- gmina Gdów nieruchomość o pow 31 arów--w planie budowlano - usługowa /nieuciążliwa/ położona przy ulicy asfaltowej -szerokość...

  • 3 działki budowlane w Brzegach
    1 / 5
    3 działki budowlane w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedz...

  • Na tej działce może powstać Twój dom
    1 / 6
    Na tej działce może powstać Twój dom

    Jakubowice

    • 82 300 zł cena
    • 2 058 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż działka położona w obrębie Jakubowice o nr 99/8 i powierzchni 2058m2. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej nr 602. Działka ma kszt...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 11
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 1 650 000 zł cena
    • 3 238 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków po 8 mieszkań Idealna okazja dla dewelopera! Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym potencjale...

  • Działka 14ar Węgrzce Wielkie oś. Piaski

    Węgrzce Wielkie

    • 430 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 14ar. w kształcie kwadratu. Do najbliższych zabudowań ok. 150m. Media w pobliżu.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,
    1 / 4
    Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,

    Wola Nieszkowska

    • 175 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- Wola Nieszkowska. Polana pod lasem a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370, 1200m2...

  • Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!
    1 / 4
    Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!

    Zabierzów Bocheński

    • 439 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy nieruchomość gruntową, budowlano-rolną , zlokalizowaną w Zabierzowie Bocheńskim, kilka minut samochodem od Centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni...

  • Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!
    1 / 3
    Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!

    Zabierzów Bocheński

    • 1 099 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 11200m2,...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 4
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Zabierzów Bocheński

    • 629 000 zł cena
    • 7 046 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 7046m2, w...

  • Działka Raciborowice ul. Raciborowice

    Raciborowice

    • 3 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Około 60ar z możliwością dokupienia sąsiedniego terenu . Bardzo dobre połączenie z Krakowem trasa S7.Działka płaska ,szeroka przy gminnej asfaltowej ulicy . Media pełne przed dział...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem letniskowym Biskupice Lokalizacja: Malownicza miejscowość Biskupice, działka otoczona zielonymi łąkami i lasami, z dala od bezpośredn...

  • Duża działka 93 ary
    1 / 13
    Duża działka 93 ary

    Wieliczka

    • 997 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio duża, piękna, zielona działka w cichej spokojnej miejscowości Sieraków o powierzchni 94 arów w tym 50 ary to część budowlana i szerokości 50 metrów. Dobr...

  • 1 / 3
    Działka Sułków ul. Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA , budowlano rolna z czego około 10OO m kw to część budowlana. Dojazd wewnętrzną cichą ulicą.Obowiązuje plan zagospodarowania , możliwa zabudowa jednorodzinna. Dzi...

  • Działka budowlana w Zagórzanach
    1 / 2
    Działka budowlana w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 220 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 21 ar. Dobra lokalizacja z ładnym widokiem.

  • Działka Brzezie ul. Spokojna

    Brzezie » ul. Spokojna

    • 890 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięk...

  • Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka
    1 / 2
    Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka

    Koźmice Wielkie

    • 630 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana o powierzchni 37 arów, w Koźmicach Wielkich, gm. Wieliczka z dużym potencjałem. Świetna okazja dla inwestora! Działka jest kształtna, lekko nachylona, niez...

  • Działka Sułków ul. Pogodna

    Sułków » ul. Pogodna

    • 750 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1,3 HEKTARA Sułków gm.Wieliczka słoneczna , lekko nachylona z dostępem do drogi . Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz szeregowa. Wszy...