• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Niepołomice

(3)
  • Niepołomice działka budowlana przy Puszczy
    1 / 8
    Niepołomice działka budowlana przy Puszczy

    Niepołomice

    • 475 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Niepołomicach - Sitowcu - położona w bliskiej odległości od Puszczy Niepołomickiej Powierzchnia działki ok. 10,9 a, kształt działki prostokątny z bezpośrednim...

  • Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem
    1 / 5
    Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem

    Niepołomice

    • 750 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ze starym domkiem. Są wszystkie przyłącza. Działka ogrodzona. W pobliżu dużo fabryk. 5 minut autem od centrum Niepołomic. Blisko przystanek busa, autobusu. Więcej...

  • 1 / 3
    Działka Niepołomice ul. Niepołomice

    Niepołomice

    • 1 529 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa budowlana 22 arowa , kształtna płaska,szeroka .Możliwa zabudowa bliźniacza i wolnostojąca z usługami . Obecnie dojazd drogą asfaltową ,ostatnie metry to droga szutrowa. P...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Słoneczna działka - okolice Krakowa - bez pośredników

    Dąbrowa

    • 493 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę nr 388/4 o pow. 3400 m² w miejscowości Kłaj, obręb ewidencyjny: Dąbrowa, ulica Wołowa (ok. 30 km od Krakowa). Wjazd na działkę z drogi powiatowej, asfaltow...

  • Działka 14ar Węgrzce Wielkie oś. Piaski

    Węgrzce Wielkie

    • 430 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 14ar. w kształcie kwadratu. Do najbliższych zabudowań ok. 150m. Media w pobliżu.

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 500 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni około 28 arów. Działki w kształcie prostokąta jedna o szerokości około 30 metrów i powierzchni około 14,2 ara a druga o szerokości...

  • Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica
    1 / 5
    Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica

    Bodzanów

    • 185 000 zł cena
    • 14 510 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro INWEST-nieruchomosci -sprzeda w Bodzanowie gmina -Biskupice nieruchomość o pow. 14,51 ara-budowlana w cichym -spokojnym miejscu położona przy ulicy asfaltowej...

  • 1 / 4
    Działka Wola Batorska

    Wola Batorska

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w...

  • Działka Sułków ul. Pogodna

    Sułków » ul. Pogodna

    • 750 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1,3 HEKTARA Sułków gm.Wieliczka słoneczna , lekko nachylona z dostępem do drogi . Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz szeregowa. Wszy...

  • Działka Brzezie ul. Spokojna

    Brzezie » ul. Spokojna

    • 890 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięk...

  • 1 / 3
    Działka Sułków ul. Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA , budowlano rolna z czego około 10OO m kw to część budowlana. Dojazd wewnętrzną cichą ulicą.Obowiązuje plan zagospodarowania , możliwa zabudowa jednorodzinna. Dzi...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 4
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Zabierzów Bocheński

    • 629 000 zł cena
    • 7 046 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 7046m2, w...

  • Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!
    1 / 4
    Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!

    Zabierzów Bocheński

    • 439 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy nieruchomość gruntową, budowlano-rolną , zlokalizowaną w Zabierzowie Bocheńskim, kilka minut samochodem od Centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni...

  • Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!
    1 / 3
    Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!

    Zabierzów Bocheński

    • 1 099 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 11200m2,...

  • 3 działki budowlane w Brzegach
    1 / 5
    3 działki budowlane w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedz...

  • Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa
    Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa

    Szczytniki

    • 351 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci-INWEST- sprzeda w Szczytnikach- gmina Gdów nieruchomość o pow 31 arów--w planie budowlano - usługowa /nieuciążliwa/ położona przy ulicy asfaltowej -szerokość...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kokotów

    • 550 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę z fundamentem i projektem domu. z pozwoleniem na budowę i przyłączem prądu, w I kwartale 2026 ma być podciągnięte wod-can

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!
    1 / 6
    Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 1000...

  • Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB
    1 / 5
    Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę i fundamentem, gotową do kontynuacji prac od zaraz. Lokalizacja:  Działka znajduj...

  • Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna
    Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna

    Brzezie

    • 960 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięki...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd dro...

  • Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice
    Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice

    Zabierzów Bocheński

    • 309 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41 a poł...

  • Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 270 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlana o pow. 13,76a. Położona w Sułkowie gmina Wieliczka Teren płaski. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 19x65m Dojazd z drogi asfalt...

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 300 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m). Najw...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach od 8 do 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwości...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach około 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydz...

  • Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński
    1 / 13
    Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 220 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej i Wiślanej...

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 240 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem...

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7
    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...