• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(200)
  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach około 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydz...

  • 1 / 4
    Działka Krzysztoforzyce

    Krzysztoforzyce

    • 155 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki budowlane 7 arowe w miejscowości Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów - Luborzyca. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 21 x 33. Dojazd drogą prywatną na zasadzie wspó...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 560 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka oznaczona w MPZP jako tereny PU których podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa produkcyjna, produkcyjno usługowa, usługowa (w tym parki technologiczne, centra logistyczne...

  • Działka Brzezie

    Brzezie

    • 360 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano rolna o powierzchni około 25,6 arów. Część budowlana MN ma powierzchnię około 15 arów. Kształt prostokąta o szerokości około 20 metrów. MPZP dopuszcza uzupełn...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • Działka Mietniów

    Mietniów

    • 360 000 zł cena
    • 1 426 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w terenach oznaczonych w MPZP jako MN.1 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przek...

  • 1 / 4
    Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana w Skrzeszowicach gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej. Media: woda, prąd i gaz w działce. Około 9 arów znajdu...

  • 1 / 3
    Działka Pawlikowice

    Pawlikowice

    • 260 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Pawlikowicach przy granicy z Rożnową. Zgodnie z MPZP działki znajdują się w terenach MN. Działki w zacisznym miejscu w okolicy zabudowa nowych domów jednor...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach od 8 do 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwości...

  • 1 / 4
    Działka Łososkowice

    Łososkowice

    • 190 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni około 31 arów. Część budowlana stanowi około 24 arów, pozostałe 7 arów to tereny rolne. Kształt trapezu , dojazd drogą gminną. Prezent...

  • Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 754 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MNO w Sygneczowie gm. Wieliczka. Dojazd drogą asfaltową teren działki jest na niewielkim wzniesieniu, nachylony w kierunku południowym. Woda i kanalizacja , p...

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 218 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka w Przebieczanach to nie tylko idealne miejsce na budowę domu, ale również inwestycja w przyszłość. Przebieczany oferują spokojne życie w...

  • Działka budowlana z PnB - Podstolice
    1 / 5
    Działka budowlana z PnB - Podstolice

    Podstolice

    • 295 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podstolice, działka budowlana z PnB na dom jednor. Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej – Podstolice, gmina Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejsc...

  • Działka Śledziejowice

    Śledziejowice

    • 460 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 1 014 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POLECAMY - Działkę budowlaną o pow. 4,54a, dla której w maju zostanie wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Te...

  • 1 / 2
    Działka Wieliczka Centrum

    Wieliczka

    • 1 450 000 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działki budowlanej w centralnej części urokliwej Wieliczki - jednego z najbardziej znanych miasteczek w Polsce, sł...

  • Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 460 000 zł cena
    • 2 306 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobranowice, 8 km od Wieliczki ! - Na sprzedaż działka budowlana 23,06a Oferujemy piękną , kształtną działkę budowlaną o powierzchni 23,06 arów , położoną w malown...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 370 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media : Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Te...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna
    1 / 4
    Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna

    Czechówka

    • 320 000 zł cena
    • 5 650 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni ok.0,5650 ha. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny zielone i rolne Działka położona bezpośrednio...

  • Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów
    1 / 12
    Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów

    Kamyk

    • 497 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj słońce będzie budzić Cię z rana a Ty z zachwytem będziesz podziwiać okolicę !! Cisza, spokój, ślepa uliczka pod lasem. Piękna, widokowa działka, wystawa wschodnio południow...