• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(200)
  • Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 8 058 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W naszej ofercie Widokowa duża, działka o pow. 80,58a położona na szczycie wzniesienia, w miejscowości Dobranowice gmina Wieliczka. Działka lekko nachylona w kierunku południow...

  • Działka Liplas

    Liplas

    • 499 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 58 arów (5800 m²) położona w miejscowości Liplas , gmina Gdów . Nieruchomość o bardzo szerokich możli...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a - możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo...

  • 1 / 4
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 399 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,55a, położona w Golkowicach, gmina Wieliczka. Media : Woda, Gaz i Prąd na działce. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren poch...

  • Działka Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a , położona w Sułkowie gmina Wieliczka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m. Teren lekko nach...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 200 000 zł cena
    • 1 187 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów- Trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren: n...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 120 000 zł cena
    • 4 184 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba. Teren płaski w kształcie zbliżony...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 450 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14,47 ar, położona w prestiżowej, widokowej części miejscowości Chorągwica, zaledwie 2,5 km od Wieliczka. To propozyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Sułów

    Sułów

    • 226 000 zł cena
    • 1 354 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (3...

  • Działka Kwapinka

    Kwapinka

    • 100 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86 x...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 426 000 zł cena
    • 2 537 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 340 000 zł cena
    • 2 254 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Działka Wieliczka

    Wieliczka

    • 287 000 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobranowice- POLECAMY - Urocza, Bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie dzi...

  • Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem
    1 / 6
    Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem

    Skrzynka

    • 450 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z ogromnym potencjałem inwestycyjnym z pięknym widokiem w Skrzynce k/Dobczyc Przedstawiamy piękną działkę budowlaną o powierzchni 62 ary, i...

  • Działka rolna Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Działka rolna Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 6 004 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym dome...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 9
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 200 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Na Kąty Płaska działka o numerze 858 o powierzchni 1770 m2 Bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Budować można na Wzetkę. Sąsiednie d...

  • Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce

    Bieńkowice

    • 330 000 zł cena
    • 6 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam na południowy stok z ładnymi widokami w Bieńkowicach. Bieńkowice w gminie Dobczyce to cisza spokój, piękne widoki a zarazem dobry dojazd do Dobczyc, Wieliczki i Krakowa....

  • DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE

    Pietrzejowice

    • 325 000 zł cena
    • 17 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzy Ci się sielska wieś, zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam na prezentację nieruchomości rolnej, o powierzchni 1,77 h...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...