• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(199)
  • 1 / 3
    Działka Raciborsko ul. raciborsko

    Raciborsko

    • 3 630 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 2,5 HEKTARA ROLNO BUDOWLANA RACIBORSKO!!!! 1,8 ha to część budowlana, a 0,62 ha jest częścią rolną. Działka z możliwością podziału na kilkanaście mniejszych działek, czyli...

  • Widokowe działki budowlane Kobylec gm. Łapanów

    Kobylec

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięć działek budowlanych widokowych graniczących ze sobą z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kobylec gm. Łapanów. Działki płaskie na wzgórzu w pierwszej linii z...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Bochni

    Bochnia

    • 210 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Bochni, znajdująca się w cichej okolicy przy ul. Strzeleckiej. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka znajdują się w ob...

  • 1 / 4
    Działka Wroniec ul. Koniusza

    Wroniec

    • 384 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    84 AROWA w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola)...

  • Słoneczna działka - okolice Krakowa - bez pośredników

    Dąbrowa

    • 493 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę nr 388/4 o pow. 3400 m² w miejscowości Kłaj, obręb ewidencyjny: Dąbrowa, ulica Wołowa (ok. 30 km od Krakowa). Wjazd na działkę z drogi powiatowej, asfaltow...

  • Działki budowlane w miejscowości Gdów powiat Wielicki

    Gdów

    • 510 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 dzialki: Ogolem 0. 3985 ha: 449/7 – pow. 0.1161 ha (1 161 m²) – w całości budowlana 449/8 – pow. 0.2824 ha (2 824 m²) – budowlano – rolna Cena: 150 zł za m² - do negocjacj...

  • Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny
    Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny

    Bodzanów

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Nieruchomości - INWEST- sprzeda w Bodzanowie(gmina Biskupice) działke - przy drodze gminnej - działka usługowo-przemysłowa - pod magazyny, składy , hale -...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 279 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 370 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem za...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 470 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 11,63 a | cisza | 2 linia | media | prywatność Jeśli zależy Ci na ciszy i komforcie - ta działka daje coś, czego nie ma pierwsza linia: spokój i prywatność. Na sprz...

  • Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice
    Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice

    Zabierzów Bocheński

    • 309 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41 a poł...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa
    Działka mieszkaniowo-usługowa

    Wieliczka

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka mieszkaniowo usługowa Wieliczka na początku ulicy Krakowskiej i powierzchni 5000 m2, 35 m2 x 140 m2, media w okolicy, Mozliwośc wybudowania 2600 PUM. Działka nadaje się...

  • Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Rawałowice

    • 998 000 zł cena
    • 22 406 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomości o powierzchni od 30 do 37 ar są objęte miejscowym planem zagos...

  • Widokowa działka budowlana

    Dobranowice

    • 2 200 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z MPZP zabudowa jednorodzinna . Działka widokowa na panoramę. Chorągwicy oraz pogórza wielickiego . Nieruchomość z dostępem do drogi oraz mediów . L...

  • Działka Więckowice ul. Kasztanowa

    Więckowice » ul. Kasztanowa

    • 900 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    31AROWA cisza i spokój, bez konieczności rezygnacji z bliskości miejskiej infrastruktury. Parkowe drzewa, za którymi płynie potok . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowani...

  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Pałecznica ul. Pałecznica

    Pałecznica

    • 700 000 zł cena
    • 24 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow,2,41ha Szeroka, płaska .W pobliżu widać zabudowę a w najbliższej okolicy pola uprawne. Media prąd i woda na działce .Gaz do doprowadzenia. Nie ma planu zagosp...

  • Działka Dąbrowa Szlachecka ul. Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 677 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym p...

  • Działka w Pojałowicach blisko lasu, 40 km od Krakowa

    Pojałowice

    • 105 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane przy lesie 40km od Krakowa - www.wachowicz.nier...

    Nasiechowice

    • 89 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Sprzedam

    Sudołek

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy 12km. od Proszowic, więcej informacji pod nr.telefonu.

  • Działka Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim w...

  • Nowa cena! Atrakcyjna działka budowlana -Racławice
    1 / 3
    Nowa cena! Atrakcyjna działka budowlana -Racławice

    Racławice

    • 112 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest 40 min od Krakowa wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa, niemal w centrum historycznych Racławic. Otocz...

  • Na sprzedaż działka idealna pod winnice

    Szczepanowice

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowskiOKAZJA!Idealna pod winnice lub siedlisko....

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa (MU) z MPZP 11,7ar
    1 / 4
    Działka mieszkaniowo-usługowa (MU) z MPZP 11,7ar

    Niedary

    • 110 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę mieszkaniowo-usługową w miejscowości Niedary, położoną przy drodze wojewódzkiej nr 964, w urokliwej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do miast takich jak Krakó...

  • Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach
    1 / 2
    Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach

    Szczepanowice

    • 499 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W SZCZEPANOWICACH ! Posiadamy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 1,25 ha i wym.(120 x 100)m, usytuowaną na wzniesieniu z ekspozyturą południową...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 77 431 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Doroty Dymek osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawa własności nieruchomości g...

  • 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 61 944 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Doroty Dymek osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci ½ w prawie własności nieruchomo...

  • Działka komercyjna
    1 / 5
    Działka komercyjna

    Szczepanowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka komercyjna w centrum Szczepanowic. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona. Przeznaczenie produkcyjno-h...

  • Sprzedam działkę - Koniusza, pow. Proszowice
    1 / 14
    Sprzedam działkę - Koniusza, pow. Proszowice

    Siedliska

    • 139 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca do zamieszkania, które musi być w cichym i spokojnym miejscu? Miejsca pod dom całoroczny, lub tylko pod domek weekendowy? Chcesz mieć wokół siebie dużo przestrzeni?...

  • Działki zagrodowe w Parkoszowicach obok Miechowa

    Parkoszowice

    • 209 000 zł cena
    • 2 684 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 10 arów, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogro...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 46 458 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę rolną 23a z Warunkami Zabudowy Nadzów
    Sprzedam działkę rolną 23a z Warunkami Zabudowy Nadzów

    Nadzów

    • 120 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę zagrodową (dom oraz garaż), usytuowana na pagórku z pięknym widokiem, w pobliżu znajdują się domy mieszkalne,...

  • Działka budowlana
    1 / 8
    Działka budowlana

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Przedmiotem oferty jest działka, w całości budowlana, o powierzchni 10,22 ar, położona w Siedliskach (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów)....

  • Działka budowlana Niedary gm. Drwinia
    1 / 15
    Działka budowlana Niedary gm. Drwinia

    Niedary

    • 87 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna płaska działka w Niedarach gmina Drwinia. Cofnięta od drogi głównej, znajduje się przy drodze szutrowej. W sąsiedztwie powstaje nowy dom, zabudowa jednorodzinna. Dostęp do...

  • Płaska, prostokątna działka 33 km do Krakowa
    1 / 15
    Płaska, prostokątna działka 33 km do Krakowa

    Książnice Wielkie

    • 63 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zakupu działki w miejscowości Książnice Wielkie, gmina Koszyce, kod pocztowy 32-130 Działki numer 137 Obręb: 121402_5.0007.137 Powierzchnia działki: 5400 m2 Szerokoś...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!
    1 / 5
    Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!

    Siedliska

    • 228 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego...

  • Działka rolna 1,27 h Siedliska, piękny widok!
    1 / 16
    Działka rolna 1,27 h Siedliska, piękny widok!

    Siedliska

    • 121 650 zł cena
    • 12 766 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 1,2766 ha – Siedliska, widok na Pasmo Brzanki Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu w...

  • Działki widokowe w spokojnym miejscu
    1 / 4
    Działki widokowe w spokojnym miejscu

    Siedliska

    • 5 500 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 4 działki budowlano-rolne działka o powierzchni 15ar położona na wzniesieniu w urokliwym, zacisznym miejscu. Działki z widokiem na całą panoramę otoczoną naturalnym...

  • 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 30 972 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Winiary

    Winiary

    • 199 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tylko u Nas , działka o pow. 85a, położona w spokojnej, rekreacyjnej miejscowości Winiary, gmina Gdów. Teren płaski w kształcie prostokąta o wymiarach 36 x 236m. Do...

  • Działka budowlana Dąbrowa Szlachecka gm. Czernichów, Czernichów
    Działka budowlana Dąbrowa Szlachecka gm. Czernichów, Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 502 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym plane...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 16 226 zł cena