• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(199)
  • Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a
    Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Golkowice

    • 256 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7
    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 240 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem...

  • Działka Jankówka

    Jankówka

    • 690 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południo...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 3 395 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa. PA...

  • Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza

    Siercza

    • 1 699 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamies...

  • Działka Czechówka ul.

    Czechówka

    • 369 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, w którym każdy poranek rozpoczyna się widokiem na majestatyczne góry?Działka w Czechówce w gminie Siepraw w powiecie myślenickim, nieopodal Krakowa i zalewu Dobczyc...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 3 990 000 zł cena
    • 63 172 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowy m - idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA
    1 / 11
    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA

    Podstolice

    • 596 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA POTENCJAŁ INWESTYCYJNY I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2. Stanowi ona ciekawą p...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 840 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana 22,48a Lednica Górna tuż obok Wieliczki. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22,48 ara, składająca się z dwóch działek:...

  • 1 / 2
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 15a. Położoną w Golkowicach, jest to malownicza miejscowość tuż obok Krakowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 33x 45. Teren...

  • Działka budowlana Bochnia
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 270 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Kurów Widokowa działka 10ar bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Świeży podział geodezyjny. Ładna widokowa działka lekko nachylona na południową stronę. Cisz spokój....

  • Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński
    1 / 13
    Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 220 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej i Wiślanej...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 240 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogr...

  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie
    1 / 6
    Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 17 arów, położona w miejscowości Kocmyrzów, w spokojn...

  • Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów
    1 / 6
    Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów

    Kocmyrzów

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 700 m² każda, położone w miejscowości Kocmyrzów, w spo...

  • Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,
    Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,

    Targowisko

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 354 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dobrze wyeksponowana działka przy zjeździe z Autostrady A4 Cena obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pow. biurową: Pow. użytkowa hali - 2 064  ...

  • Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 12
    Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 450 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Do sprzedania nieruchomość budowlano -rolna składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 6650 m 2 . Nieruchomość w kształcie prostokata o wymiarach około 2...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 390 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie idealna! Kształt prostokąta o szerokości około 22 metrów i długości około 45 metrów. Dłuższym bokiem wzdłuż drogi dojazdowej. Wjazd na działkę od strony wschodnie...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...