• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(198)
  • Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc
    Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc

    Stadniki

    • 140 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną i zadbaną działkę. Działka posiada drogę dojazdową, częściowo gminną. Zdrowe i czyste powietrze. Na miejscu sklepy, szkoła, kościół. Miejscowość położona 3 km od Dob...

  • Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński
    Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 350 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA PRZY DRODZE POWIATOWEJ DZIAŁKA INWESTYCYJNA | DUŻA POWIERZCHNIA | BLISKO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ POWIERZCHNIA 7300 m² | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | GMINA NIEPOŁOM...

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia
    1 / 12
    Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia

    Nieszkowice Wielkie

    • 110 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka 272/15+272/19+udz...

  • Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,
    Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,

    Golkowice

    • 829 000 zł cena
    • 4 253 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • 1 / 2
    Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 749 000 zł cena
    • 5 338 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana w Dobranowicach w gminie Wieliczka. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 53a z czego 38,81a to tereny budowlane a 14a grunty roln...

  • Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 750 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PAWLIKOWICE BLISKO WIELICZKI!! działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w części ok. 49 ar pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z ograniczon...

  • Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura
    1 / 6
    Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura

    Skrzynka

    • 60 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 46 arów położoną w Skrzynce k/Dobczyc w odległości 2 km w miejscu gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 62 ary | Grobla | Działka budowlana| Media
    1 / 2
    Działka 62 ary | Grobla | Działka budowlana| Media

    Grobla

    • 175 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6200 m² (62 ary) położona w miejscowości Grobla (gm. Drwinia). Numer ewidencyjny działki: 981. Jest to propozycja łącząca funkcję bud...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2

    Śledziejowice

    • 1 963 080 zł cena
    • 2 819 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 2819 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następn...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2

    Śledziejowice

    • 654 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 760 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następnie drogą nieutwardzoną (ok.70m). Ma ks...

  • Działka Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 396 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa Premium w Wieliczce - inwestycja komercyjna z potencjałem Lokalizacja i podstawowe dane Adres: Wieliczka Powierzchnia działki: 2...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Więckowice gm. Zabierzów - działka 3200 m2
    1 / 4
    Więckowice gm. Zabierzów - działka 3200 m2

    Więckowice

    • 290 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Kształtna działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w Więckowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostoką...

  • Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów
    1 / 7
    Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów

    Kobylec

    • 129 000 zł cena
    • 10 442 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokojnego rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie już dzisiaj możesz ustawić swój domek weekendowy, czy swoją przyczepę kempingową? Miejsca z dobrym dojazdem, a jednocześn...

  • Działka budowlana Zabawa  gm. Radłów, Polna
    1 / 12
    Działka budowlana Zabawa gm. Radłów, Polna

    Zabawa

    • 55 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ZABAWIE - SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO RADŁOWA I TARNOWA. IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM W OTOCZENIU NATURY Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienność...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 550 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna, słoneczna działka rolna o powierzchni 2,1 ha, położona w malowniczych Podstolicach, zaledwie 8 km od Wieliczki i 17 km od Krakowa. Teren w dużej mierze płaski,...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kokotów

    • 550 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę z fundamentem i projektem domu. z pozwoleniem na budowę i przyłączem prądu, w I kwartale 2026 ma być podciągnięte wod-can

  • Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich
    Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich

    Kokotów

    • 2 450 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 533 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KOKOTÓW DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ !!! (Rozpoczęty dziennik budowy) BUDYNKU usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą s...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm. Wieli...