• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niepołomicami

(200)
  • Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka
    1 / 7
    Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka

    Dobranowice

    • 1 742 500 zł cena
    • 25 251 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,5251 ha , położona w mal...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 245 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o p...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 168 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 204 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd dro...

  • Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna
    Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna

    Brzezie

    • 960 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięki...

  • Działka rolna Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice, Zabierzów Bocheński
    1 / 4
    Działka rolna Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice, Zabierzów Boch...

    Zabierzów Bocheński

    • 16 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 728 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    22 hektary w otulinie Puszczy Niepołomickiej .Przepiękna działka w otoczeniu lasu i łąk . W obecnym planie zagospodarowania rolna natomiast w studium nowego planu zagospodarowania...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka
    1 / 3
    Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka

    Koźmice Małe

    • 235 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - Koźmice Małe - 11 arów, 235.000 zł Działka budowlana w Koźmicach Małych o powierzchni 11 arów. Według MPZP jest ona zlokalizowana na terenie nieaktywnego osuwi...

  • Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB
    1 / 5
    Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę i fundamentem, gotową do kontynuacji prac od zaraz. Lokalizacja:  Działka znajduj...

  • Działka budowlana Książniczki gm. Michałowice
    1 / 7
    Działka budowlana Książniczki gm. Michałowice

    Książniczki

    • 578 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek w Książniczkach o łącznej powierzchni 21,53 arów. Nieruchomości gruntowe określone w Miejscowym Plan...

  • Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia
    1 / 10
    Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia

    Łapczyca

    • 520 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobry dojazd to ważna sprawa. Dzisiaj mam do zaprezentowania działkę w Łapczycy, która bezpośrednio sąsiaduje z dwoma drogami. Od północy jest przystanek przy E94 a od południa...

  • Działka budowlana Bilczyce gm. Gdów
    1 / 11
    Działka budowlana Bilczyce gm. Gdów

    Bilczyce

    • 220 000 zł cena
    • 2 220 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana przy drodze w Bilczycach ul. Gaj gmina Gdów. Lekko nachylona na południe. Oferta atrakcyjna ponieważ : 1) Może być twoją lokatą 2) Można postawić dom n...

  • Działka rolna Damienice gm. Bochnia
    1 / 9
    Działka rolna Damienice gm. Bochnia

    Damienice

    • 55 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna przy lokalnej drodze asfaltowej w Damienicach obok Bochni. Obsadzona drzewami, przylega do strumyka jest nieopodal Rzeki Raba. Powierzchnia 5900 m2 Z...

  • Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,
    1 / 9
    Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,

    Jankówka

    • 329 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem, w gminie...

  • Działka komercyjna
    1 / 4
    Działka komercyjna

    Wieliczka

    • 790 000 zł cena
    • 2 025 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1147/3 Obręb 1, Wieliczka, pomiędzy ulicami Kopernika i Górską. Działka niezabudowana w Wieliczce, możliwe 1000 mkw PUM, dla dewelopera. Cena nie zawiera podatku VAT . Opłaty not...

  • Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce
    1 / 14
    Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce

    Stadniki

    • 180 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2013 m² MPZP – 5MNU | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI STADNIKI | GM. DOBCZYCE SPOKOJNA OKOLICA | ŚWIETNA KOMUNIKACJA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchn...

  • Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!
    1 / 6
    Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 1000...

  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Działki 7 arowe budowlane w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości