• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza
    1 / 14
    Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza

    Parchatka

    • 250 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano - rolna w Parchatce okolice Kazimierza Dolnego nad Wisłą 63 ary o szerokości 22m. 480/1 obsadzona wokół przy płocie sosną afrykańską , jeden właściciel i...

  • Działka Młynka ul. Młynka

    Młynka

    • 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    70 arowa , uzbrojona , działka z widokiem na Park Krajobrazowy ,Młynka w pobliżu Zabierzowa Obecnie rolna ale w studium nowego planu zagospodarowania przeznaczenie budowlane. Dr...

  • Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny
    1 / 3
    Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny

    Rywociny

    • 350 000 zł cena
    • 69 711 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka nr 220 obrębu Zakrzewo, usytułowana w pobliżu wsi Rywociny,położona pomiędzy ścianami lasu państwowego i prywatnego. Do Działdowa jest 7 km drogą asfaltową. D...

  • Sprzedam działkę 13ha koło Szczytna
    1 / 2
    Sprzedam działkę 13ha koło Szczytna

    Trelkowo

    • 650 000 zł cena
    • 131 571 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka nr 159 w miejscowości Trelkowo koło Szczytna może być pod budowę domu, reszta obszaru pod działalność usługowo-produkcyjną. Działka o kształcie kwadratu może być przeznaczo...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę ROD

    Włocławek

    • 60 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na Lisku, pow. 450m2, domek drewniany 16m2 plus taras, narzędziownia, osobna toaleta, własna studnia. Działka przestronna, serdecznie polecam! Cena 6...

  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 151 500 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki nad jeziorem Dadaj: Kompleks działek o powierzchni ok 1000 m2 każda zlokalizowany jest w pobliżu wsi Rukławki, ok 700 m od p...

  • Sprzedam ogrodzoną działkę z rozpocz.budową w okol.G.Siewier
    1 / 9
    Sprzedam ogrodzoną działkę z rozpocz.budową w okol.G.Siewier

    Twardowice

    • 269 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośredników! Biura proszę nie telefonować! Sprzedam ogrodzoną, uzbrojoną działkę z rozpoczętą budową dużego domu z dwoma dużymi garażami położoną w Twardowicach o powierzchni...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Sosnowcu
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną w Sosnowcu

    Sosnowiec

    • 749 000 zł cena
    • 5 148 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKÓW! - biura proszę o nie telefonowanie! Mam do sprzedania dużą działkę budowlaną nie zabudowaną na terenie Sosnowca w dzielnicy Ostrowy Górnicze przy ul. Górnej. Całko...

  • Atrakcyjne działki pod lasem

    Kraśniewo

    • 89 999 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Kraśniewo - oddalone 6 km od centrum Malborka , bardzo dobry dojazd (nowe drogi asfaltowe) prawie taka sama odległość do centrum miasta jak od dz...

  • DZIAŁKI POD LASEM. JEDYNE TAKIE W OKOLICY

    Malbork

    • 89 999 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka budowlana Kłoda Górowska gm. Góra,
    1 / 6
    Działka budowlana Kłoda Górowska gm. Góra,

    Kłoda Górowska

    • 507 960 zł cena
    • 5 644 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjną pod usługi oraz zabudowę zagrodową (budynki mieszkalne, budynki gospodarcze i inwentarskie w rodzinnych gospodarstwach rolnych, hodowlanyc...

  • Działka budowlana Stara Góra gm. Góra,
    1 / 3
    Działka budowlana Stara Góra gm. Góra,

    Stara Góra

    • 158 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni około 1282 m2, zlokalizowane na zaciszu w miejscowości Stara Góra (56-200). Działki objęta Miejscowym Planem zagospodarowani...

  • Działka budowlana Leszno Gronowo, Rycerska
    1 / 4
    Działka budowlana Leszno Gronowo, Rycerska

    Leszno

    • 510 000 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną w Lesznie na Gronowie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka o kształcie prostokąta ma powierzchnię 1264 m2. Szerokość działki: 21m...

  • Dzialka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Gudowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną (nr gruntu 275/16) w Gudowie nad pięknym jeziorem Lubie w woj . zachodnio-pomorskim. Na działce o powierzchni 1,188m2 jest piętrowy domek letniskowy o...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 3 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Posiadamy w ofercie wynajem działki o pow. 1500 mkw z bezpośrednim wjazdem z ul. Mickiewicza w Kutnie. Działka może mieć przeznaczenie handlowo- usługowe, teren ogrodzony . M...

  • Działka budowlana Lipno,
    1 / 3
    Działka budowlana Lipno,

    Lipno

    • 215 250 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w Lipnie. Działka o powierzchni 902m2 o regularnym kształcie przypominającym prostokąt. Szerokość działki: 2...

  • Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,
    1 / 3
    Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,

    Stany

    • 96 480 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mamy dla Państwa do zaoferowania pięć atrakcyjnych działek od 10 do 13 arów zlokalizowanych w miejscowości Stany obręb Lipiny. Dojazd do działek drogą asfaltową oświetloną. Działki...

  • Działka budowlana Stara Góra gm. Góra,
    1 / 3
    Działka budowlana Stara Góra gm. Góra,

    Stara Góra

    • 157 000 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni około 1269 m2 każda, zlokalizowane na zaciszu w miejscowości Stara Góra (56-200). Działki objęta Miejscowym Planem zagospoda...

  • Działka budowlana Wschowa,
    1 / 4
    Działka budowlana Wschowa,

    Wschowa

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1 000 m2 położoną w Tylewicach obok Wschowy. W otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz...

  • Działka inwestycyjna Serby gm. Głogów,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Serby gm. Głogów,

    Serby

    • 1 399 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szanowni Państwo! Biuro Nieruchomości PARK HOME, oferuje na sprzedaż działkę komercyjną, o powierzchni 1,89 ha w miejscowości Serby koło Głogowa, przy ul. Głównej. Doskonałe poło...