• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Podkową Leśną

(952)
  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • Działka dłuższym bokiem do drogi

    Kajetany

    • 520 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży działki o powierzchni 1199 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka o wymiarach 50 m x 23m (d...

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • Sprzedam działkę Kozerki
    Sprzedam działkę Kozerki

    Kozerki

    • 510 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kozerki o powierzchni 1500 mkw (nr. 124/6). Działka położona ok. 200 metrów w linii prostej od nowoczesnego centrum TENIS KOZERKI, gdzie znajdują si...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 700 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż . Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi pr...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano-rolna 5100m2 - na sprzedaż. Działka budowlano-rolna o powierzchni 5100m2 i wymiarach 134 x 38. Działka położona w atrakcyjnym miejscu. Doja...

  • działka lesna budowlana

    Złotokłos

    • 625 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wielkośc geometryczna bowiem połowa budowlana mieszkaniowo , 3/4 ogrodzone w tym od ulicy asfaltowej gdzie dostęp do wszystkich mediów , kształt całości prostokt częsci budowlanej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Świetna lokalizacja, Działka z obowiązującym MPZP

    Pruszków

    • 540 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2, wjazd na działkę z drogi gminnej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy.Działka z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz,...

  • Działka budowlana Żabia Wola Osowiec
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Osowiec

    Żabia Wola

    • 300 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osowiec piękna działka budowlana o powierzchni 1097 m2 - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1097 m2 i wymiarach 48,8 x 22,5. Dłuższym bokiem przylega do drogi doja...

  • Działka w otulinie Lasu Młochowskiego
    1 / 7
    Działka w otulinie Lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 580 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 948m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 28,55 x 33,02, dojazd drogą gminna utwardzoną media - prąd, woda, gaz w drodze przy...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem.Działka ma korzystne wymiary – szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • Działka usługowa Radziejowice
    1 / 15
    Działka usługowa Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 8
    Działka wśród nowej zabudowy

    Rusiec

    • 395 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 43,6 x 22,94, dojazd drogą utwardzoną, udział w drodze w cenie działki, media - prąd n...

  • Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą ut...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Żółwin

    • 510 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 971m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt  prostokąta o wymiarach 33,8 x 28,73, dojazd utwardzony, media - prąd na działce, wodociąg i gaz w drodze, dostępna k...