• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Będzinem

(213)
  • Sprzedaż udziału 1/24 w prawie użytkowania wieczystego.
    Sprzedaż udziału 1/24 w prawie użytkowania wieczystego.

    Czeladź

    • 8 425 zł cena
    • 2 655 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza trzeci konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofer...

  • Sprzedaż udziału 1/4 w prawie użytkowania wieczystego.
    Sprzedaż udziału 1/4 w prawie użytkowania wieczystego.

    Czeladź

    • 820 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza trzecii konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofe...

  • dzialka budowlana w centrum Katowic

    Katowice

    • 2 100 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 2 975 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka w centrum Katowic -/dzielnica Brynow/ Dzialka z duzym potencjalem.Posiadamy gotowy projekt architektoniczny na min 28 mieszkań wraz zposziemnym garazem.Posiadamy wszystkie...

  • Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł
    Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł

    Chorzów

    • 670 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chorzów - sprzedaż działki budowlanej o pow.1350m2.położonej przy głównej drodze przelotowej. Działka mieszkalno inwestycyjna z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Posi...

  • Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł
    Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położna w Katowicach - Piotrowicach o pow.1000m2. Wszystkie media w pobliżu. Dojazd z drogi asfaltowej. W najbliższym sąsiedzt...

  • Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
    Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Działka budowlana o pow.1050 m2 Do sprzedaży działka mieszkaniowo usługowa przy głównej drodze Piotrowic. Działka narożna. Wszystkie media w bezpośredniej bl...

  • Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2
    Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2

    Katowice

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Podlesie do sprzedaży działka budowlana o pow. 3000 m2. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej .Dla tego terenu brak planu zagospodarowania przestrzennego. Media w p...

  • Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2
    Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2

    Katowice

    • 504 900 zł cena
    • 1 870 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.1870m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w Czeladzi atrakcyjne położenie

    Czeladź

    • 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Czeladzi przy drodze DK94. Dojazd od ul. Będzińskiej i Gdańskiej. Na działce znajduje się budynek w stanie surowym zamkniętym. Tel.[tel]

  • Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł
    Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł

    Katowice

    • 440 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Podlesie . Do sprzedaży działka budowlana o pow.800m2. Częściowo ogrodzona Wszystkie media przy działce. Dojazd drogą asfaltową. Spokojna , zielona okolica z zabudową jed...

  • Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2
    Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2

    Katowice

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice działka budowlana 700 m2 . Działka ma dostęp do wody,prądu ,gazu i kanalizacji.Ma dostęp jednym bokiem do drogi utwardzonej. Okolica domów jednorodzinnych. Cen...

  • Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2
    Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2

    Katowice

    • 915 000 zł cena
    • 3 660 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.3660m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2
    Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2

    Katowice

    • 411 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka budowlana o pow.1644m2. W pobliżu budownictwo jedno i wielorodzinne w zabudowie niskiej. Południowa dzielnica Katowic ma pełną dostępnoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna (można starać się o WZ) w Płazie, pow. chrzanowski.

    Płaza

    • 125 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam! Na sprzedaż działka rolna (klasa V i VI) o powierzchni 19,97 ar o regularnych kształtach( ok. 46m; 39,40m; 53,50m; 40,50). Nieruchomość znajduje się w spokojnym miejscu...

  • 1 / 2
    Działka Mysłów

    Mysłów

    • 350 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości MYSŁÓW w gminie Koziegłowy. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jedno...

  • nieruchomosci
    nieruchomosci

    Płaza

    • 20 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke okolice Płazy idealna na lesniczówke lub kochających samotność.Działka przylega do lasu koszty po stronie kupującego

  • 1 / 4
    Działka Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płask...

  • Nieruchomość - Balin

    Balin

    • 80 812 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Jolanty Poręby, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomośc...

  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3010 m² Gromiec
    1 / 6
    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3010 m² Gromiec

    Gromiec

    • 85 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3010 m2. Zlokalizowaną w malowniczym i spokojnym otoczeniu w miejscowości Gromiec - w województwie Małopolskim...

  • Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)
    1 / 4
    Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)

    Międzyrzecze

    • 202 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne od właściciela. Bez pośredników. Sprzedam ładną, płaską, działkę budowlaną, 1502 m2, położoną w Międzyrzeczu, gmina Bojszowy, koło Tychów (Tychy). Działka jest...

  • Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni
    1 / 4
    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni

    Bolesław

    • 100 000 zł cena
    • 6 565 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 6565 m2 w miejscowości Kolonia w okolicy ulicy Bolesławskiej w gminie Bolesław pow. olkuski, nr działki 434/5; 434/1; 4...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Pińczyce

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • działki
    działki

    Płaza

    • 25 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke okolice Płazy idealna na lesniczowke-graniczy z lasem o pow.0,36ha,koszty po stronie kupującego

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w otoczeniu terenów zielonych. Duża powierzchnia 8600m2 gdzie ok 3600m2 to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a pozostałe 5000m2 tereny rolne. Plan zagospodarowan...

  • Wojsławice gmina Koziegłowy działka budowlana z częścią ziel
    1 / 4
    Wojsławice gmina Koziegłowy działka budowlana z częścią ziel

    Wojsławice

    • 269 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płaska...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 390 000 zł cena
    • 3 924 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m z ty...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczówek

    • 53 613 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy
    1 / 4
    Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy

    Niegowonice

    • 429 000 zł cena
    • 13 949 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką, 13949 m2 działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach w gminie Łazy. Teren w całości w Miejscowym Planie...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar

    Kobiór

    • 390 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka po...

  • DZIAŁKA 15ar wynajmę
    DZIAŁKA 15ar wynajmę

    Bobrek

    • 1 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    wynajmę działkę przy drodze krajowej 933. działka w połowie utwardzona:media w granicy działki.DOBRA LOKALIZACJA NA PLAC SKŁADOWY (np. drewna,opału,materiałów budowlanych,palet ).C...

  • sprzedam działke
    sprzedam działke

    Płaza

    • 15 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działke rolną położoną przy lesie w miejscowości Płaza-Siemota

  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Zabijak

    • 370 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w malowniczej okolicy Gminy Koziegłowy wieś Zabijak przy ulicy Wiatrakowej nr. 15 i 17, w dolnej części działki znajduje się strumień [dopływ rzeki Brynicy],...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka 920m² z warunkami zabudowy Luszowice gmina Chrzanów
    1 / 2
    Działka 920m² z warunkami zabudowy Luszowice gmina Chrzanów

    Luszowice

    • 135 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka obszar wiejski obręb Luszowice przy ul. Jeziorki w gminie Chrzanów. Z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z możliwością wbudowania garażu do dwóch stan...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednoro...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednor...

  • Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm

    Kolonia

    • 500 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano-usługowa o powierzchni ogółem 4051m2 (na mapce oznaczona jako dwie przylegające do siebie działki o powierzchni: 2025m2 oraz 2026m2), położona na obrzeżach Wolbro...

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 92 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej i zielonej okolicy Ciągowice, gm. Łazy Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną wewnętrzną...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Działka Pińczyce

    Pińczyce

    • 120 000 zł cena
    • 16 786 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rolna o powierzchni 1,6786ha położona przy drodze asfaltowej o szerokości 18 m. Część budowlana działki ma powierzchnię 1192 m2, natomiast pozostała część stanowi...

  • Działka siedliskowa Płaza gm. Chrzanów, Podlas
    1 / 15
    Działka siedliskowa Płaza gm. Chrzanów, Podlas

    Płaza

    • 950 000 zł cena
    • 22 110 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna działka rolno-siedliskowa 2,21ha w Płazie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu płaską działkę o p...

  • Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...