• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Będzinem

(216)
  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Piekary Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka z WZ z domkiem holenderskim na MAZURACH - Stare Juchy

    Katowice

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Działka Siewierz

    Siewierz

    • 195 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1896 m, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Siewierz, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Szerokość od ulicy: ok....

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 99 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rogoźnik, do wydzielenia z większej działki działkę o powierzchni ok 400m2 na mały dom. Wymiary 13,7x30x7,3x31m Wjazd na działkę z drogi utwardzonej należącej do gminy, w której...

  • Działka budowlana Mysłowice Wesoła, 3 Maja
    Działka budowlana Mysłowice Wesoła, 3 Maja

    Mysłowice

    • 570 000 zł cena
    • 1 926 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działki w Mysłowicach - dzielnica Wesoła Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 1926 m² w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Wesoła w Mysłowica...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ładną zadbaną działkę na ROD "Łuk Tęczy" w Bytomiu Stolarzowice ul. Paczyńska w zaciszu koło lasu, 4a. prostokątna. Solidna murowana altana, możliwość korzystania cały rok...

  • 1 / 2
    Przetarg - ul. Rzeczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Rzeczna

    • 135 440 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 25.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzeda...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka Siewierz, ul. Długa

    Siewierz » ul. Długa

    • 181 410 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 25.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się niżej wymieniony przetarg na sprz...

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Zdrowa

    Dąbrowa Górnicza » ul. Zdrowa

    • 304 030 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • Nieruchomość - Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 432 450 zł cena
    • 21 437 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY PRAWA WŁASNOŚCI UDZIAŁU W 3/24 CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ROMANA MAJEWSKIEGO ZAWISŁY...

  • Działka Sosnowiec Zagórze

    Sosnowiec » Zagórze

    • 676 000 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w dzielnicy Zagórze, okolica ulicy Lenartowicza. Powierzchnia 1690m2. Szerokość od ulicy 13m, długość 13...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Sosnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 818 m2 w spokojnej zielonej części Sosnowca ul, Kolonia Cieśle. Druga linia zabudowy więcej informacji podam mailem lub telefonicznie zapraszam. cena 220...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 148 600 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, gmina Bobrowniki, na sprzedaż kompleks działek na wzniesieniu z widokiem na okolicę jesteśmy w trakcie podziału na działki o powierzchniach: 800m2 wymiary ok 32x25,5...

  • 1 / 3
    Działka Twardowice

    Twardowice

    • 227 000 zł cena
    • 1 340 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w Twardowicach gmina Bobrowniki. Powierzchnia 1340m2, kształt trójkąta, wymiary 52x54x62. Działka usy...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Trzebiesławice

    Dąbrowa Górnicza » Trzebiesławice

    • 520 000 zł cena
    • 33 018 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża szeroka działka w spokojnej okolicy ulicy Mieszka I w Dąbrowie Górniczej. Obszerny teren o powierzchni 3,3 ha , teren z kilkoma drzewami iglastymi i brzozami, płaski, wjazd z...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 299 000 zł cena
    • 2 822 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Piękna duża działka wśród nowej zabudowy jednorodzinnej położona w miejscowości Góra Siewierska w gminie Psary Działka o powierzchni 2822m2 wymiarach 24m od ulicy, po bokach 112,...

  • Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela
    Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela

    Chorzów

    • 59 900 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 328 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Hutnik w Chorzowie Batorym. Działka znajduje się w wyjątkowo wygodnej lokalizacji - b...

  • Działka Tąpkowice ul. Brynicka

    Tąpkowice » ul. Brynicka

    • 250 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się części Tąpkowic. To miejsce łączy ciszę, przestrzeń i sielski klimat z wygodnym dostępem do miast a...

  • Działka inwestycyjna Sosnowiec, Białostocka
    Działka inwestycyjna Sosnowiec, Białostocka

    Sosnowiec

    • 2 990 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 831 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3600 m2, znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację...