działka na sprzedaż
11 maj 2026

Działka Mitręga

woj. Śląskie pow. zawierciański gm. zawierciański
Dodane 8 godzin temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 18:20
70 000 zł 617 m2
70 000 zł 617 m2 114 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 617 m2
Cena za metr 114 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37532891

Opis

Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej.
Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i usługową (B2MN/U), a 94 m stanowi teren drogi publicznej (B7KD-Z). Szerokość działki: ok. 14 m Media: prąd i gaz w drodze. Działka porośnięta samosiejkami możliwość własnej aranżacji zieleni, cicha i zadbana okolica. Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego z możliwością prowadzenia usług. Zapraszam do prezentacji!

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C., zalecamy ich osobistą weryfikację.

Numer oferty: 7021
  • Data aktualizacji: wczoraj
  • ID ogłoszenia: K37532891
  • Źródło: Lex Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Mitręga, cena: od 59 500 do 80 500 zł, powierzchnia: od 525 do 710 m2
LN
Lex Nieruchomości Biuro nieruchomości · 20 ogłoszeń

Lex Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika