• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowogard +20 km
  • Dąbrówka
  • Rybno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chechło

(1)
  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie gotowe do wynajęcia!!!

    Klucze

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w bloku. Jest to wynajem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, banki, przychodnia idp... W wolnej chwili czas sp...

  • Dom na Jurze w okolicy Ogrodzieńca

    Ryczów-Kolonia

    • 365 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący do remontu połozony w malowniczej okolicy ( 3 km od Zamku w Ogrodzieńcu ). Działka ma powierzchnie ponad 0,5 hektara, znajduje s...

  • Sprzedam działkę leśną, Ogrodzieniec - Józefów
    1 / 4
    Sprzedam działkę leśną, Ogrodzieniec - Józefów

    Ogrodzieniec

    • 65 590 zł cena
    • 1 874 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna, średni wiek lasu 80 lat, gatunek drzewa sosna, media w nowej drodze asfaltowej przylegającej do działki. W bliskim sąsiedztwie (około 100m-200m ) zabudowa mieszkani...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 130 000 zł cena
    • 5 520 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przepiękny teren w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 5520, wymiary 58x82x87x143. Media dostępne powyżej 100m od działki. Dojazd drogą utwardzoną, wjazd na działkę...

  • Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka
    1 / 15
    Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka

    Niegowoniczki

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o p...

  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • Dom Niegowonice

    Niegowonice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ogrodzieniec

    • 237 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rokitno Szlacheckie

    • 790 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ogrodzieniec

    • 595 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MBDG Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni
    1 / 4
    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni

    Bolesław

    • 100 000 zł cena
    • 6 565 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 6565 m2 w miejscowości Kolonia w okolicy ulicy Bolesławskiej w gminie Bolesław pow. olkuski, nr działki 434/5; 434/1; 4...

  • Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze
    1 / 13
    Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze

    Klucze

    • 2 450 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    0% BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY! Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 79 m2, w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, położone w budynku...

  • Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 390 000 zł cena
    • 3 924 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m z ty...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 369 000 zł cena
    • 3 396 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka wśród zabudowy domami jednorodzinnymi pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3396m2 Wymiary 16,4m od ulicy, 140 po bokach o...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczówek

    • 53 613 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy
    1 / 4
    Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy

    Niegowonice

    • 429 000 zł cena
    • 13 949 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką, 13949 m2 działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach w gminie Łazy. Teren w całości w Miejscowym Planie...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm

    Kolonia

    • 500 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano-usługowa o powierzchni ogółem 4051m2 (na mapce oznaczona jako dwie przylegające do siebie działki o powierzchni: 2025m2 oraz 2026m2), położona na obrzeżach Wolbro...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • 1 / 4
    Nieruchomości - Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 193 855 zł cena
    • 1 325 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ANNY KOPROWSKIEJ PROWADZONYM PRZED SĄDEM REJONOWYM KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH POD SYGN...

  • Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...