• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Będzinem

(213)
  • Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana
    Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1750m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się woda...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Jaworzno

    • 152 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna w pięknej okolicy szaty roślinnej i lasów o powierzchni 1260 mkw. Dzialka położona jest w Jaworzno-Ciezkowice przy ulicy Wyzwolenia ( w kierunku Luszowice -T...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Jaworzno

    • 571 000 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę obecnie leśna (las sosnowy 100 letni) w Jaworzno-Ciezkowice (⁹w trakcie przeksztalcenia- wydzielenia czesci pod zabudowę jednorodzinna) o powierzchni 3779 mkw . N...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Jaworzno

    • 499 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 132 w Jaworzno Ciezkowice , w pięknej , spokojnej okolicy (tereny zielone-Leszczyna ) . Dzialka stanowi strategiczny !!! dostęp do pozostałych widoc...

  • Sprzedam działkę rolna- Polskie Meladiwy
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolna- Polskie Meladiwy

    Jaworzno

    • 299 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna z dopuszczunym określoną forma rekreacjii opisanym w planie zagospodarowania przestrzennego w obrębie Parku Gminnym Gródek "Meladiwy" Dzialka położona jest...

  • Dzialka rolna Polskie Meladiwy
    1 / 2
    Dzialka rolna Polskie Meladiwy

    Jaworzno

    • 216 000 zł cena
    • 1 651 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna z okreslonymi w Planie Zagospodarowania warunkami rekreacyjnymi o powierzchni 1651mkw nieopodal Parku Gródek - Polskie Meladiwy w Jaworzno - Ciezkowice. Dzia...

  • Działka budowlana
    1 / 16
    Działka budowlana

    Dąbrowa Górnicza

    • 270 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej Ujejsce ul. Podbuczyny. Dodatkowo posiadam mapkę do celów projektowych. Działka uzbrojona ( prąd, gaz, woda przechodzi przez działkę...

  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 250 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m² , położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Tąpkowice (gmina Ożarowice, powiat tarnogórski). To...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.6840.31.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Działka Sosnowiec, Armii Krajowej
    1 / 3
    Działka Sosnowiec, Armii Krajowej

    Sosnowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 121 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 5121m2, która pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpośr...

  • Sprzedam ogródek działkowy

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM ROD Narutowicza Do sprzedania ogródek działkowy o pow. 390m2 , altanka wyremontowana w środku, aneks kuchenny, lodówka, mikrofala, piekarnik, bojler z ciepłą wodą 3.5kw,...

  • Warężyn działka rolno-budowlana
    Warężyn działka rolno-budowlana

    Warężyn

    • 300 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania p...

  • Duży ogródek działkowy ROD Sosnowiec Niwka

    Sosnowiec

    • 65 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania do ogródka w Sosnowcu-Niwce. ☀️☀️☀️ ROD Zagłębie ROD o powierzchni ok 450m2. Działka posiada dostęp do prądu oraz wody. Na terenie ogródka jest...

  • K-ce Zarzecze działka z budynkiem
    1 / 2
    K-ce Zarzecze działka z budynkiem

    Katowice

    • 312 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 010 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży w Katowicach Zarzeczu działka budowlana o pow.309 m2 z budynkiem o pow.60m2. Budynek do rozbudowy na działalność gospodarczą lub mieszkanie. W działce prąd, woda i kan...

  • Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i
    1 / 3
    Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i

    Sączów

    • 410 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej...

  • Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy

    Mierzęcice

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, tere...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • OKAZJA - sprzedaż działki (1,03 ha) inwestycyjnej
    1 / 2
    OKAZJA - sprzedaż działki (1,03 ha) inwestycyjnej

    Jaworzno

    • 990 000 zł cena
    • 10 338 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA !!! TERENY ZABUDOWY PRODUKCYJNEJ, SKŁADÓW I MAGAZYNÓW. Do sprzedazy lub wynajmu długoterminowego nieruchomości położonej w Jaworznie przy ul. Nowowiejskiej o pow. 10.338 m...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 193 680 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska , działka jest objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami, Powierzchnia 1076m2, wymiary 21x50, kszt...