• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 12 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdy Powierzchnie działek: od 135...

  • Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy
    1 / 16
    Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    DO WYNAJĘCIA DOM JEDNORODZINNY w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...

  • Sprzedam Segment Narożny Warszawa - Wawer
    1 / 12
    Sprzedam Segment Narożny Warszawa - Wawer

    Warszawa

    • 1 790 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny segment narożny z ogrodem, 2 tarasami, garażem, klimatyzacją i fotowoltaiką | Warszawa Wawer, ul. Jeziorowa Na sprzedaż komfortowy i bardzo funkcjonalny segment narożn...

  • Dom Warszawa Ursus
    1 / 7
    Dom Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 2 000 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5-pokojowy, środkowy segment z tarasem i garażem, zlokalizowany w dzielnicy Ursus - Gołąbki. W pobliżu: przedszkole, przystanek autobusowy. Budynek wzniesiony w 201...

  • Dom Warszawa Mokotów
    1 / 20
    Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 4 250 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2 . Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza
    1 / 14
    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza

    Warszawa

    • 4 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 10 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza Budynek i działka nadaje się świetnie jako inwestycja. Na rezydencję, bliźniak, dom jednorodzinny, dom z lokalami mieszkalnym...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna

    Warszawa

    • 2 888 800 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 17 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w spokojnym otoczeniu oferują prywatność, przemyślane układy oraz ogród i taras, zapewniając wygodę blisko miasta. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizj...

  • Dom Pruszków
    1 / 14
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 560 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425...

  • Dom Warszawa Włochy
    1 / 4
    Dom Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybki...

  • Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów
    Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 1 999 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w...

  • Dom Kotorydz gm. Tarczyn
    Dom Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 490 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJI Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, mo...

  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Dom Góra Kalwaria rynek pierwotny ul.

    Góra Kalwaria

    • 960 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o...