• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dom Konstancin-Jeziorna Jastrzębie rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 990 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spo...

  • Dom Rybie gm. Raszyn
    1 / 13
    Dom Rybie gm. Raszyn

    Rybie

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie na...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Nowoczesny dom modułowy 114 m²
    1 / 16
    Nowoczesny dom modułowy 114 m²

    Nowy Prażmów

    • 732 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacj...

  • Luxury Villa with Swimming Pool | 550 m² | Private
    1 / 14
    Luxury Villa with Swimming Pool | 550 m² | Private

    Konstancin-Jeziorna

    • 20 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować rezydencję o wyjątkowym charakterze, położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1280 m². Nieruchomość wyróżnia si...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 7
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończeni...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania
    1 / 8
    Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania

    Pęcice

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia domek parterowy o powierzchni 135 m2 z poddaszem użytkowym. Dom może być przeznaczony na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Na dole znajdują się dwa pokoje, salon z an...

  • Nowy Dom w Czersku na Sprzedaż
    1 / 14
    Nowy Dom w Czersku na Sprzedaż

    Góra Kalwaria

    • 790 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Czersk (gmina Góra Kalwaria), ukończony w 2023 roku i nigdy nie zamieszkany. Ten klasyczny, funkcj...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów
    DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, Garaż, Ogródek - Mokotów, Wyględów - METRO WIERZBNO Oferujemy NA SPRZEDAŻ świetnie zlokalizowany dom w zabud...

  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • BLIŹNIAK 2022r | PREMIUM | 159 m2 - 5 POKOJE | PKP
    1 / 16
    BLIŹNIAK 2022r | PREMIUM | 159 m2 - 5 POKOJE | PKP

    Góra Kalwaria

    • 1 150 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    [CENA DO NEGOCJACJI] [KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA DOOMU NA KREDYT :: Krótko: LUKSUSOWY BLIŹNIAK Z 2022R. | GÓR...