• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom 123 m2 w zabudowie bliźniaczej.

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 123,2 m2 w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, gmina Góra Kalwaria. (5 minut jazdy do centrum Góry Kalwarii)Możliwość skredytowania zak...

  • Dom Warszawa Wawer, Międzylesie rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 050 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 13 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM | WAWER / MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokali...

  • 1 / 3
    Dom Józefów

    Józefów

    • 2 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykońc...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dom Dawidy Bankowe rynek pierwotny ul.

    Dawidy Bankowe

    • 960 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po T...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zabielska
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zabielska

    Warszawa

    • 1 053 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 5...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Zygmunta Pawlaczyka

    Warszawa » Ursynów » ul. Pawlaczyka

    • 2 900 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem  położona na zamkniętym osiedlu p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta do najmu dostępna przełom VI/VII 2026 roku!!! Dom po kapitalnym remoncie na Mokotowie/Sadybie, wysoki standard wykończenia. Monitoring, alarm, miejsce postojowe - wia...

  • Dom 78 m2 na działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala.

    Kosów

    • 570 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 78 m2 na ogrodzonej działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala kilkaset metrów od granic Radomia.Dom:-powierzchnia użytkowa 78 m 2.-na działce w kształcie lekko spłaszcz...

  • Dom Warszawa Mokotów ul. Chocimska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chocimska

    • 53 900 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.489 m2 na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chocimskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----...

  • Komfortowy dom z ogrodem | garaż dwustanowiskowy

    Pruszków » ul. Robotnicza

    • 2 160 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 13 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i solidnie wykonany dom o powierzchni 163 m², położony na perfekcyjnie utrzymanej działce 592 m²...

  • Nowa Niższa Cena zadzwoń już dziś!!!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa, cena!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrz...

  • Dom Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 3
    Dom Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyj...

  • Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu
    1 / 10
    Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu

    Warszawa

    • 3 970 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 25 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w zielonej części Mokotowa łączą wysoki standard, energooszczędne technologie i komfort życia blisko natury. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, ka...

  • Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu
    1 / 10
    Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu

    Warszawa

    • 4 140 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 25 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Budynek usługowy z mieszkaniem | Targówek
    1 / 16
    Budynek usługowy z mieszkaniem | Targówek

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale biznesowym, położona przy jednej z głównych ulic warszawskiego Targówka – ul. Piotra Wysockiego. Budynek o powierzchni uży...

  • Dom Raszyn
    1 / 10
    Dom Raszyn

    Raszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż d o m w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 116,67m2 (całkowitej ok. 170 m2) , na zlokalizowany w miejscowości Raszyn, powiat Pruszkowski. Dodatkow...

  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....