• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!
    Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim...

  • 102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!
    102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

    Zgorzała

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł. (*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli) Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wp...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...

  • Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !
    1 / 3
    Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już z...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Oliwska

    Warszawa » Targówek » ul. Oliwska

    • 9 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 348 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 15 500 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dostępna od 01 lipca 2026 roku??? Możliwy najem na cele biurowe!!! Połowa bliźniaka po kompletnym, generalnym remoncie. Bardzo wysoki standard wykończenia Zlokalizowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Piastów ul.

    Piastów

    • 2 289 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użyt...

  • Okazja! Piękny dom 160m2 | 5 pokoi | garaż | taras

    Pruszków » ul. Złotnicza

    • 2 510 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż niezwykły, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 159,5 m², położony na dużej, zadbanej działce 871 m² przy ul....

  • Dom Chylice gm. Jaktorów, Chełmońskiego
    Dom Chylice gm. Jaktorów, Chełmońskiego

    Chylice

    • 1 269 321 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronna parterowa nieruchomość w spokojnej okolicy. Dom posiada: 3 sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię, taras, saunę, kotłownię, pralnię oraz duży garaż na dwa samochody i miej...

  • Niewielki metraż, maksimum możliwości – 109 m²

    Otrębusy

    • 850 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 109 m², usytuowany na działce o pow. 530m² w dobrze skomunikowanej części Otrębus....

  • Dom Janki ul.

    Janki

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla osób...

  • Dom Raszyn ul.

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta
    1 / 10
    Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 190 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY DOMY DWULOKALOWE TYPU BLIŹNIAK W STYLU KLASYCZNYM-ANGIELSKIM, STAN DEWELOPERSKI, DO WŁASNEJ ARANŻACJI I WYKOŃCZENIA CENA DOMU: 3.190.000 zł. Ceny podane są brutto i z...

  • Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń
    1 / 9
    Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wielokondygnacyjny budynek w cichej i spokojnej okolicy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Świetna lokalizacja, idealna do adaptacji na cele mieszkalne lub biurowe. ROZKŁAD POMIES...

  • Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli
    Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli

    Nowa Wola

    • 1 150 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment o powierzchni ok. 110 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy pod Warszawą. Oferta bezpośrednia. Najważniejsze info...

  • Dom Walendów
    1 / 14
    Dom Walendów

    Walendów

    • 1 950 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    POŁOWA BLIŹNIAKA W WALENDOWIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU 20KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM WARSZAWY. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z niską zabudową willową, w otulinie Lasów Siękoc...

  • Dom 245 m² w sercu Góry Kalwarii
    1 / 11
    Dom 245 m² w sercu Góry Kalwarii

    Góra Kalwaria

    • 1 150 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję na podwarszawskim rynku nieruchomości — przestronny, trzykondygnacyjny dom wolnostojący, zlokalizowany w samym sercu Góry Kal...

  • Dom Falenty Nowe ul. Panoramy

    Falenty Nowe » ul. Panoramy

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec