• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Piaseczno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 640 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 15 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 0%, deweloperskie, wille miejskie na Mokotowie

    Warszawa » Mokotów

    • 4 060 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 25 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 45 800 zł cena
    • 687 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o powierzchnia 687 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------B...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Ateńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ateńska

    • 52 000 zł cena
    • 926 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 35 600 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Agecnja Nieruchomości Proper...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 629 801 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 1 - realizacja - II kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 2 880 800 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 15 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 498 815 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby

    Warszawa

    • 1 498 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury. Ni...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 690 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż
    1 / 16
    Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 8 600 000 zł cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 11 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m² | 7 pokoi | działka 3318 m² | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni...

  • Dom Warszawa Włochy, Techników
    Dom Warszawa Włochy, Techników

    Warszawa

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzie...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 1 895 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż)  z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...