• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza
    1 / 15
    Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym

    Janów

    • 549 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat sochacz...

  • Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...

  • Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy
    1 / 16
    Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy

    Sierzchów

    • 1 195 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 167,48 m² został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną na part...

  • Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego
    1 / 6
    Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego

    Warszawa

    • 3 033 339 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 18 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom na kameralnym osiedlu, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia, prywatności mieszkańców i wygodzie, jaką daje spokojna okolica z dobrym dostępem do komu...

  • Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno
    1 / 11
    Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 050 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (2-lokalowy) - idealna propozycja dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m (wraz z gar...

  • Dom pod Warszawą /Nowe Racibory
    1 / 9
    Dom pod Warszawą /Nowe Racibory

    Nowe Racibory

    • 749 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom murowany z potencjałem w otoczeniu lasu – Nowe Racibory, ul. Brzoskwiniowa Tylko 30 km do Ursynowa Na sprzedaż dom jednorodzinny murowany, położony w spokojnej, zie...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady

    Warszawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK
    1 / 16
    Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK

    Karolina

    • 1 330 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker UWAGA: SPRZEDAŻ BEZPOŚEDNIA! Dom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Po...

  • Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra
    1 / 16
    Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja – zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapew...

  • Wyjątkowy bliźniak w zielonej okolicy
    1 / 16
    Wyjątkowy bliźniak w zielonej okolicy

    Warszawa

    • 1 699 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 9 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 174m², położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiej Białołęki ( Płudy) pr...

  • Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont
    1 / 6
    Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont

    Bielawa

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Do wynajęcia | Dom w stylu dworku | Konstancin-Jeziorna | 7 pokoi | garaż | piwnica** Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny dom w Konstancinie-Jeziornie, utrzymany w klimacie klas...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno
    1 / 12
    Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 100 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Garaż około 40m Dwie bramy wjazdowe,jedna od strony tarasu. Media:gaz,światło,wodociag,swiatlowod. Dojazd do Warszawy 25 min. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o sms. Do dużej n...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad jeziorem w Powsinku 240 m2 na działce ok. 1500 m2.Wybudowany w 2006 r. Urocze i ciche miejsce na skarpie z ładnym widokiem na jezioro i okoliczne zielone łąki.Cisza i spokó...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 3
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 999 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 10 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 2003/2004r. wykończony w 2008 r. w zabudowie bliżniaczej ok.300 m2 na działce 500m2 w spokojnej części Starego Wilanowa. W bocznej uliczce,blisko Pałacu i Parku Wilanowskiego...

  • Dom Pruszków
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny zabytkowy pałacyk w bliskiej granicy Pruszkowa. Budynek wybudowany w 1908 roku został wpisany do rejestrów zabytków 01.09.2011 roku. Rezydencja posiada 3 kondy...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...