• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(886)
  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna

    Warszawa

    • 2 888 800 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 17 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w spokojnym otoczeniu oferują prywatność, przemyślane układy oraz ogród i taras, zapewniając wygodę blisko miasta. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizj...

  • Dom Pruszków
    1 / 14
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 560 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425...

  • Dom Warszawa Włochy
    1 / 4
    Dom Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybki...

  • Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów
    Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 1 999 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w...

  • Dom Milanówek
    1 / 8
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 1 250 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki....

  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Dom Rybie gm. Raszyn
    1 / 13
    Dom Rybie gm. Raszyn

    Rybie

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie na...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 7
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończeni...

  • Dom Bramki gm. Błonie
    1 / 2
    Dom Bramki gm. Błonie

    Bramki

    • 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp WB 3369. Murowany z cegły max. Parter w...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania
    1 / 8
    Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania

    Pęcice

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia domek parterowy o powierzchni 135 m2 z poddaszem użytkowym. Dom może być przeznaczony na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Na dole znajdują się dwa pokoje, salon z an...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa
    1 / 8
    Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 960 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw....

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów
    DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, Garaż, Ogródek - Mokotów, Wyględów - METRO WIERZBNO Oferujemy NA SPRZEDAŻ świetnie zlokalizowany dom w zabud...

  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...