• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(886)
  • Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość
    1 / 15
    Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury — malownicza...

  • Segment skrajny z ogrodem | Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Czeremchowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Dom z potencjałem  202,17 m²garażdziałka 490 m²
    Dom z potencjałem 202,17 m²garażdziałka 490 m²

    Pruszków

    • 1 999 999 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m² Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wo...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!
    Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim...

  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • 102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!
    102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

    Zgorzała

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł. (*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli) Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wp...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą  Milanówek
    Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą Milanówek

    Milanówek

    • 4 190 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem,  oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestr...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...

  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • Centrum dom 240 m2 Idealna Lokalizacja!
    Centrum dom 240 m2 Idealna Lokalizacja!

    Łomianki

    • 2 100 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy bliźniak 240 m² - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m², trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym centr...

  • Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !
    1 / 3
    Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już z...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Oliwska

    Warszawa » Targówek » ul. Oliwska

    • 9 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom...

  • Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw
    1 / 2
    Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw

    Truskaw

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapowiedź oferty domu w Truskawiu, więcej zdjęć i informacji już za kilka dni. Dom znajduje się w Truskawiu na działce o powierzchni 1700 m2. Budynek na parterze częściowo wykoń...

  • Nowa Inwestycja w Brwinowie
    1 / 15
    Nowa Inwestycja w Brwinowie

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! NOWA INWESTYCJA w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży POŁÓWKI DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM PLUS na działce budowlanej o powierzchni 524 m2....