• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(886)
  • Dom Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Bruzdowa

    • 4 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych części Warszawy - Wilanów / Z...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 699 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lo...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny, Echa Leśne
    1 / 15
    Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny, Echa Leśne

    Warszawa

    • 1 990 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m, na ogrodzonej działce 419,18 m, w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą
    1 / 11
    Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą

    Nowy Dziekanów

    • 960 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY - kończymy budowę lada moment. MOŻLIWOŚĆ także WYKOŃCZENIA POD KLUCZ ZAPRASZAMY - DOM Z GARAŻEM, W ZIELONYM MIEJSCU - zakup bezpośrednio - bez podatku PCC i prowi...

  • Dom Sokołów gm. Gostynin
    1 / 6
    Dom Sokołów gm. Gostynin

    Sokołów

    • 270 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Sokołowie, w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w pobliżu naturalnych lasów i wód...

  • promocyjna cena skrajnego domu
    1 / 7
    promocyjna cena skrajnego domu

    Kiełpin

    • 1 198 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TERAZ - PROMOCYJNA CENA DOMU SKRAJNEGO !!! Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy...

  • Dom Warszawa, Świergotka
    1 / 7
    Dom Warszawa, Świergotka

    Warszawa

    • 869 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 72,07 m2 na działce 198m2. Rozkład pomieszczeń jest następujący : PARTER: salon z aneksem kuchennym 25,49m2 i WC 1,18m2, PIĘTRO: 2sypialnie (8,2...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki
    1 / 15
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu przestronny dom, wykończony w wysokim standardzie, z garażem, piwnicą i 9-pokojami o pow. ok. 600 m2 położony na Wilanowie Niskim przy ul. Biedronki, położona zaledwie 1...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom typu segment w najlepszej części Białołęki

    Warszawa

    • 1 580 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do sprzedania nowoczesny pięciopokojowy dom typu segment, który jest zlokalizowany na bliskiej Białołęce tzw. Choszczówce. Zielona Choszczówka to bardzo piękne osiedle do...

  • We Włoszech, w pobliżu morza Cattolica z kompleksem mieszkan
    1 / 8
    We Włoszech, w pobliżu morza Cattolica z kompleksem mieszkan

    Warszawa

    • 15 076 950 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W północnych Włoszech, nad morzem Liguria iw doskonałej lokalizacji panoramicznej, sprzedana jest bardzo dostępna willa z wewnętrznymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi oraz ła...

  • We Włoszech, w pobliżu Rzymu i jeziora Bracciano znajduje si
    1 / 8
    We Włoszech, w pobliżu Rzymu i jeziora Bracciano znajduje si

    Warszawa

    • 5 003 640 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W środkowych Włoszech, pięć minut od jeziora Bracciano i pięćdziesiąt minut od międzynarodowego lotniska rzymskiego lotniska Fiumicino i centrum Rzymu, na sprzedaż luksusowej willi...

  • We Włoszech na południu Salerno jest kompleks turystyczny.
    1 / 8
    We Włoszech na południu Salerno jest kompleks turystyczny.

    Warszawa

    • 94 922 117 zł cena
    • 5 760 m2 powierzchnia
    • 16 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W południowych Włoszech, niedaleko Neapolu i niedaleko słynnych zabytków Pompei i Paestum, hotel jest nowoczesnym hotelem, zbudowanym w zabytkowym, funkcjonalnym i przyjaznym budyn...

  • we włoszech umbria duża posiadłość w pobliżu miasta Gubbio
    1 / 8
    we włoszech umbria duża posiadłość w pobliżu miasta Gubbio

    Warszawa

    • 26 739 840 zł cena
    • 460 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W środkowych Włoszech, w Umbrii, w regionie włoskim bogatszym niż Miasto Sztuki, historii i naturalnych obszarach o wartości środowiska, sprzedał wielki majątek w pobliżu miasta Gu...

  • Na południu Włoch w Puglia kompleks mieszkalny blisko morza.
    1 / 8
    Na południu Włoch w Puglia kompleks mieszkalny blisko morza.

    Warszawa

    • 5 260 875 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W południowych Włoszech, kilka minut od plaż i sosnowych lasów Morza Adriatyckiego, niedaleko jezior Lesina i Varano, i jednego z najpiękniejszych obszarów turystycznych Puglia, ko...

  • Dom Warszawa Wilanów, Kępa Zawadowska ul. Kwarty

    Warszawa » Wilanów » ul. Kwarty

    • 3 299 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 12 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom/dworek 269 m² na działce 2100 m² - Wilanów, Kępa ZawadowskaWyjątkowy dom o powierzchni 270 m², wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m² w prestiż...