• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(617)
  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów
    DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, Garaż, Ogródek - Mokotów, Wyględów - METRO WIERZBNO Oferujemy NA SPRZEDAŻ świetnie zlokalizowany dom w zabud...

  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego
    1 / 6
    Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego

    Warszawa

    • 3 033 339 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 18 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom na kameralnym osiedlu, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia, prywatności mieszkańców i wygodzie, jaką daje spokojna okolica z dobrym dostępem do komu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady

    Warszawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudo...

  • ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅
    1 / 14
    ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅

    Legionowo

    • 6 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części zabudo...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra
    1 / 16
    Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja – zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapew...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad jeziorem w Powsinku 240 m2 na działce ok. 1500 m2.Wybudowany w 2006 r. Urocze i ciche miejsce na skarpie z ładnym widokiem na jezioro i okoliczne zielone łąki.Cisza i spokó...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 3
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 999 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 10 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 2003/2004r. wykończony w 2008 r. w zabudowie bliżniaczej ok.300 m2 na działce 500m2 w spokojnej części Starego Wilanowa. W bocznej uliczce,blisko Pałacu i Parku Wilanowskiego...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...