• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(617)
  • Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 4 000 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Warszawa Wesoła Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej zielonych części Warszawa Wesoła. To...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt
    1 / 10
    Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt

    Michałów-Grabina

    • 1 380 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rzadkość! Duży dom z potencjałem inwestycyjnym - 360 m2 Na sprzedaż duży, trzy kondygnacyjny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni  360 m2. Nieruchomość usytuowana jest na...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 150 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 12 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojacy o naprawdę unikatowym charakterze i klimacie. Zrealizowany wg. projektu pracowni extradom.pl "Dom przy Zamkowej" z drobną zmianą, tj. powiększeniem domu o przyłą...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 640 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 15 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 0%, deweloperskie, wille miejskie na Mokotowie

    Warszawa » Mokotów

    • 4 060 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 25 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie
    1 / 16
    Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie

    Wieliszew

    • 595 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domku letniskowego blisko wody? Zapraszam do Wieliszewa! Gratka dla rodzin z dziećmi czy wędkarzy! Domek letniskowy, który dzięki ogrzewaniu na pelet (nowy piec) może być...

  • Dom do remontu z garażem i dużą działką

    Marki

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealny zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do własnej aranżacji. Dom parterowy z ni...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 45 800 zł cena
    • 687 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o powierzchnia 687 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------B...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Ateńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ateńska

    • 52 000 zł cena
    • 926 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 35 600 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Agecnja Nieruchomości Proper...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 629 801 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 1 - realizacja - II kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...